Záchranný disk od AVG nyní zdarma ke stažení

Štítky:

avg_logo_csAntivirová společnost AVG uvolnila svůj doposud ryze komerční nástroj AVG Rescue CD volně ke stažení široké veřejnosti. Pokud je váš počítač infikovaný virem, který znemožňuje korektní naběhnutí pc, jistě vám přijde vhod tento speciální bootovací balíček.

<script type='text/javascript'></script>


AVG Rescue CD tvoří sada nástrojů, které jsou určené především pro záchranu a opravu infikovaných počítačů. Tento produkt byl dříve dostupný jen pro firemní klientelu v rámci balíčku, ale společnost AVG Technologies se jej nyní rozhodla dát volně k dispozici.

Disk je pouze distribuován v anglickém jazyce a ve dvou variantách:

Pokud máme infikovaný počítač, který se stěží spustí, jistě se nám podobný záchranný disk bude hodit. Ať už si vybereme jednu z výše zmíněných variant, je postup opravy naprosto totožný: ze záchranného disku je nejprve nutné počítač nabootovat. V "čistém" systému nám pak je k dispozici řada nástrojů pro administraci, jako například editor registrů, diagnostika sítě či obnova smazaných souborů zasažených virem či spywarem. Tento komplexní nástroj spolupracuje jak se systémy MS Windows, tak i Linux (podporovány jsou souborové systémy FAT32 i NTFS).
Více informací nalezneme samozřejmě na stránkách AVG, nyní už i v české verzi stránek.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <p>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • You can use BBCode tags in the text.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.