World of Warcraft MMO Gaming Mouse: Nový model myši pro "WoWkaře"

Steelseries Gaming MousePřed několika málo dny, přesněji v úterý, spatřil světlo světa datadisk Cataclysm pro MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game) hru známou na celém světě – World of Warcraft, vytvořenou společností Blizzard.

<script type='text/javascript'></script>


Tato společnost vydala již několik úspěšných her, a to hlavně ze série Warcraft, Starcraft, ale také například Diablo. A samozřejmě že spolu s vydáním hry přichází na scénu společnost SteelSeries, která už k minulým datadiskům této hry vydala příslušenství. Ani tentokrát fanoušky nezklame. Uvádí totiž do prodeje nový model herní myši určené právě pro hráče WoW, na jejímž vývoji se podílela právě i společnost Blizzard.

WoW game mouse

Myš nese název World of Warcraft MMO Gaming Mouse, dokáže svítit 16 miliony barvami a to ve čtyřech intenzitách. Má 14 programovatelných tlačítek, kabel je dlouhý 2,5 metru a její senzor o citlivosti 5040 dpi.
V prodeji je za cenu 89,99 Euro, tzn. cca 2250 Kč.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele TheALuminium

To je krása, že svítí 16 miliony barvami, když člověk jich dokáže okem spatřit pouze něco kolem 800 000 :-D ... s tím už začali s prodejem televizí, že mají 5 milionů barev. To je fakt k smíchu/pláči...

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Jsem naprosto stejného názoru - myslím si, že investice do nějaké "nejen-hráčské" myši od Razeru by byla rozumnější volba, i když ano - 14 programovatelných tlačítek mít zřejmě nebude... ;)

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

důležité také je, že vzhledem k naší grafické sběrnici a rychlosti pohybu eletronů po neuronech může naše oko zpracovat pouze 10 000 barev v jeden okamžik takže při koukání na televizi často vidíme ještě hůř, než v 16bitových barvách :D miluju tyhle číselný hříčky, kdy vám prostě vysvětlí, že tahle televize má milion kontrast a miliardu barev :)) a lidi tomu věřijou :D


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.