Web plusprovas.cz je nyní dostupný na mobilu i nevidomým

Plus pro Vás NestléWebové stránky Plus pro Vás, které provozuje potravinářská společnost Nestlé, prošly významnou změnou. Server plusprovas.cz se po šesti letech fungování převlékl do nového kabátu. Design webu je mnohem jednodušší a přehlednější, ale také uzpůsobený pro osoby se zrakovým postižením.

Plus pro Vás je webový portál věnovaný zdravému životnímu stylu pro celou rodinu, který přináší pravidelný přísun užitečných informací. Čtenáři zde najdou zajímavé články o stravování, nutričně vyvážené recepty, tipy na cvičení, tematický magazín o aktuálním dění, BMI kalkulačku a v neposlední řadě také soutěže. Na dotazy čtenářů odpovídají přední čeští odborníci - nutriční specialista a dietolog RNDr. Pavel Suchánek, kondiční a pohybový specialista David Huf či psycholožka Denisa Maderová.

Tvůrci nového vzhledu se snažili myslet na všechny, a proto přišli s novými moderními stránkami, které splňují pravidla přístupnosti tzv. Blind Friendly. To znamená, že si je mohou nyní bez problému přečíst také nevidomí lidé nebo jinak zrakově postižené osoby. Uživatelé se mohou úplně sami bez pomoci dostat k informacím publikovaným na webových stránkách Plus pro Vás a nejsou svým zdravotním postižením nijak znevýhodněni oproti ostatním, protože pro procházení webu nepotřebují žádné další technické vybavení nebo znalosti.

Inovativní design webu plusprovas.cz je také responsivní. Zobrazení stránek je plně optimalizováno pro všechna různá mobilní zařízení nebo tablety, takže vám už nic nebude bránit v tom, abyste si aktuální informace četli, ať jste kdekoliv.

Průměr: 5 (1)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots