Wall trailer Crysis 2 online

Avatar uživatele

Světová premiéra upoutávky na Times Square v New Yorku je již za námi; pro nás, kteří jsme se ze "záhadných" důvodů nemohli dostavit :), je samozřejmě dvouminutové video dostupné online. Z džungle jsme se tentokrát přesunuli přímo do srdce New York City.

Za herním vývojem samozřejmě stojí Crytek podporovaný společností EA. Crysis 2 přichází zpět s příběhem, ve kterém nebude nouze o mimozemskou invazi, která je dychtivá vyhladit veškeré obyvatelstvo planety Země. Kromě toho má Crytek samozřejmě připravené i jiné nástrahy, kterým bude muset hráč čelit při prodírání se rozpadajícím Manhattanem. Nejvyšší pozornost bude jistě patřit nanoobleku, který se objevil již v prvním díle hry, ale tentokrát byly jeho schopnosti zjednodušeny do dvou základních skupin: Power a Stealth.

S blížícím se vydáním hry se také hovoří o enginu, který je pro hru základním kamenem. Ponese označení CryENGINE 3, který by měl především zaujmout zpracováním realtime osvětlení , dynamických denních funkcí, tříděním jednotlivých barev, procesu ničení a deformace, integrované fyziky a mnoho dalšího. Pro ukázku můžete shlédnout další dvouminutové video:

Crysis bude nejprve dostupný pro konzole a v průběhu letních prázdnin by se měly objevit verze jak pro Xbox 360 a PS3, tak samozřejmě i pro PC.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele David Ryvola

Paráda :)
Videjka vypadají skvěle. Už se těším...

Obrázek uživatele lancelot202

Zajímavý, jak se děj přesunul do měst. Vypadá hodně pěkně ta hra, hodně děj mě teda dostal. A co nejlepší je, že bude i trojka myslím, jsem četl, že to je trilogy, ale nwm. :)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.