Testovali jsme: EaseUS Data Recovery Wizard Free

Štítky:

Víte, že i po naformátování disku nebo smazání oddílu můžete i nadále obnovit ztracené soubory? Softwarové řešení Ease US Data Recovery umí pomoct.

Pokud jste právě ztratili některé důležité údaje, pomocí programu EaseUS Data Recovery Wizard Free se nemusíte stresovat. Na rozdíl od jiných programů tohoto typu zaměření, tak tento nástroj poskytuje jednoduché a efektivní řešení pro obnovu dat, které hravě zvládné I naprostý PC laik. Za pomoci jediného kliknutí se zahajuje samotný process obnovy. Ta trvá jen několik vteřin, než se provede rychlá kontrola a obnovení trvale smazaných souborů.

Tento výkonný program vám pomůže obnovit smazané soubory I z poškozeného nebo odstraněného oddílu pomocí obnovy jednotlivých sektorů. Dokonce i na jiném pracovním systému můžete program použít k obnově neúmyslně smazaných souborů. Takže s EaseUS Data Recovery Wizard Free, nemusíte panikařit, když náhodou odstraníte soubor nebo dokonce oddíl. Předností tohoto program je velmi dobrá konfigurovatelnost.

Výzkum 0

Na rozdíl od většiny demoverzí obdobných softwarových řešení, tak EaseUS Data Recovery Wizard Free můžete využívat tak, abyste obnovili zhruba 1 GB ztracených dat. Pomůže také získat přehled o všech datech, které lze obnovit za limit 1 GB. Jinými slovy, ještě před tím, než si případně zaplatíte plnou licenci, budete moci alespoň ověřit, že program může obnovit vaše ztracená data.

Tento software pro obnovu dat vždy zobrazí úplné názvy souborů, jakmile jsou umístěny v jednotce. Dokonce i v případě, že byl oddíl odstraněn, zobrazí se úplné názvy souborů. Takže je pro uživatele snadné provést rychlé vyhledávání podle jména, zejména pokud je seznam značně zdlouhavý.

Výzkum 0

Software pracuje se základními i dynamickými disky a obnovuje data z paměťových karet, USB disků, pevných disků a dalších úložných zařízení.

Některé typy obnovení zahrnují možnost vytváření kopie jednotky, diskového obrazu. Takže spíše než pracovat s původním diskem, můžete jej použít. Za tímto účelem nejste v tak velkém nebezpečí poškození vašich cenných údajů, když dojde k nějaké nečekané chybě. Tento software pro obnovu pracuje prakticky ve všech verzích systému Windows (ze systému Windows 2000 a výše). Podporuje také souborové systémy EXT2 / EXT3, NTFS, FAT32, FAT16 a FAT12.

Průměr: 1.2 (224 votes)

Obrázek uživatele Ashwin kumar

I want to use my desktop like a pro and add this interesting remote feature for work so easily. I know with the latest update windows 10 Operating system gives this feature to use your desktop with this advantages remote connection windows 10 and for that am following this tutorial to know how to and where to change the setting for activate this program.

Obrázek uživatele jelin aden

As a relief pitcher coming into a 25-2 game in the 9th you know you are getting zero help with the strike zone from the ump so you're playing against a tilted field. Great relievers know though that their job is to help the team gat the W, best black friday offers 2018relievers know their stats and are calculating them in real time.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots