Tablet s Chrome OS už možná 26. listopadu

Štítky:

chrome OS logoPodle serveru Downloadsquad.com by se již 26. listopadu mělo objevit na trhu jedno z prvních zařízení, které bude používat revoluční operační systém Chrome OS od Google. Tím zařízením by měl být Tablet, který bude vyrábět taiwanské HTC.

<script type='text/javascript'></script>


Datum 26. listopad není jistě náhodně zvoleným termínem, ale pečlivě promyšleným marketingovým tahem, protože právě v tento den začíná v USA vánoční nákupní sezóna, kdy často obchodníci hlásí rekordní zisky v prodeji.

Zařízení by mělo být vybavené druhou generaci platformy Tegra od Nvidie, dále bude mít multidotykový displej s rozlišením 1280x720 bodů, 2GB operační paměti, a pro svá data budete mít k dispozici 32GB na rychlém SSD disku. Samozřejmostí je dnes už přítomnost WiFi konektivity a Bluetooth.

htc google chrome OS tablet

Tablet bude navíc obsahovat také GPS modul a webkameru. V případě nedostupnosti WiFi signálu budete moci využít i 3G konektivitu. Podle všeho by tablet od HTC měl prodávat americký operátor Verizon. Cena, ani zda se zařízení dostane na starý dobrý evropský kontinent, není zatím známa.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.