Systémové požadavky pro hraní online kasin

Štítky:

Poskytovatelé vyvíjející obsah pro online kasina se snaží přizpůsobit svůj produkt tak, aby fungoval na zařízeních s různými technickými vlastnostmi. Najít sloty, které jsou kompatibilní se systémovými požadavky PC, smartphonu nebo tabletu, však není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Agregátory herních webů pomohou usnadnit hledání vhodné platformy. Služba těchto zdrojů nabídne uživatelům seznam klubů s dobrou pověstí, a co je nejdůležitější, eliminuje riziko podvodu a učiní proces hazardních her co nejpohodlnějším a nejbezpečnějším.

Systémové požadavky online kasina: Obecné informace

Všechny online sloty vyžadují určitý výkon zařízení. Některé sloty jsou extrémně jednoduché a pro jejich přehrávání nepotřebujete super výkonný systém s nejmodernějším softwarem. Popularitu si však získávají 3D emulátory s pokročilou animací, desítkami bonusových kol a realistickými zvukovými efekty. A zde je zapotřebí výkonnější zařízení.

Vzhledem k tomuto faktoru většina online casino nabízí hráčům obsah na bázi flash. Díky tomuto řešení lze všechny stroje spouštět přímo ve webovém prohlížeči (za předpokladu, že je nainstalována nejnovější verze přehrávače). V některých případech je pro pohodlné hraní nutné stáhnout speciální software - herního klienta, který uživatele zbaví „vazby“ na proxy server

Ve srovnání dvou metod získání přístupu k hazardní zábavě lze s jistotou říci, že první (založená na technologii flash) vyžaduje od zařízení mnohem více systémových prostředků. Tuto skutečnost prokázalo praktické testování spuštění online slotů vyvinuté známými poskytovateli herního obsahu.

Systémové požadavky pro Windows, MAC, iOS a Android

Vývojáři často poukazují na to, že sloty poběží v systémech Windows XP, 95 nebo 98 „hladce“, ale není to tak úplně pravda. Pro pohodlné hraní v online kasinech na PC se doporučuje používat 7., 8. nebo 10. verzi operačního systému. Minimální požadavky pro hraní v online kasinu jsou následující parametry OS:

  • procesor s rychlostí 1 GHz nebo vyšší;
  • velikost RAM: 1 GB (pro 32bitový procesor) nebo 2 GB (pro 64bitový procesor);
  • grafické zařízení DirectX 9 nebo novější.
  • Obecné systémové požadavky na systém MAC společnosti Apple jsou:
  • operační systém verze 10.4 a vyšší;
  • množství RAM: od 512 GB;
  • širokopásmový přístup k internetu.

Pokud jde o přístup k obsahu online kasina ze smartphonů nebo tabletů, situace je mnohem jednodušší. Moderní mobilní zařízení mají více než dostatečné výkonnostní rezervy k otevření libovolných stránek v prohlížeči, včetně herních webů. Abyste si mohli hrát své oblíbené sloty, stačí mít zařízení s podporou modulů Java, WAP, GPRS a Wi-Fi.

Stojí za zmínku, že některá online kasina předkládají „speciální“ požadavky na parametry softwaru zařízení uživatelů. Jejich seznam najdete v popisu konkrétního klientského programu.

Webové připojení

Stejně důležitým faktorem pro přístup k obsahu online kasina je spolehlivé připojení k webovému serveru. Čím vyšší je kvalita tohoto parametru, tím rychleji budou hry v zařízení běžet. Rychlost připojení k internetu může navíc ovlivnit proces připsání prostředků na vkladový účet hráče.

Pokud je připojení k serveru příliš pomalé, může dojít k systémovým chybám a v důsledku toho ke zpoždění v platbě peněz. Takové precedenty jsou však extrémně vzácné. Dnes je internetová infrastruktura dobře rozvinutá jak ve velkých městech, tak ve vnitrozemí, takže fanoušci hazardní zábavy by si neměli dělat starosti. Když máte na skladě moderní PC, smartphone nebo tablet, můžete si hrát své oblíbené sloty, aniž byste byli vázáni na čas a místo.

Souhrn

V současné době jsou systémové požadavky pro online kasina relativním faktorem. Moderní zařízení mají dostatečný výkon pro přístup k jakýmkoli herním portálům. Zároveň však nezapomeňte na rizika. Registrací na portálech s nízkým hodnocením svěřujete své osobní údaje organizacím, které nezaručují jejich důvěrnost.

Agregátory herních stránek pomohou vyhnout se ztrátě finančních prostředků a dalším „problémům“. Služba těchto zdrojů nejen zjednoduší hledání online kasin s bezvadnou reputací a vysokou důvěrou uživatelů, ale také pomůže učinit volný čas hazardních her co nejkvalitnějším a nejbezpečnějším.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.