Stream.cz zpřístupnil britské seriály v češtině včetně populárního Červeného trpaslíka

StreamNabídka oblíbené internetové televize Stream.cz společnosti Seznam.cz se rozrůstá o nové pořady. Také CET 21 spouští hned dvě nové televizní stanice.

<script type='text/javascript'></script>


Stream.cz zakoupil pro české diváky půlroční licenci několika britských seriálů z produkce BBC. Uživatelé si mohou od 1. února pouštět zcela legálně britské sitcomy "Červený trpaslík", "Naprosto dokonalé" nebo "Jak nežít svůj život". Na videoportálu najdete bezplatně všechny díly uvedených seriálů s českým dabingem. Později se k nim přidá ještě jeden komediální pořad "Malá Velká Británie" taktéž v českém znění.

A co vedlo vedení k přidání nového obsahu? Původní hrané seriály jsou na Streamu nejoblíbenější, uživatelé si je pouštějí v hojné míře jak na webových stránkách, tak v mobilních aplikacích. Problematiku výběru nejvhodnějších pořadů vysvětlil v tiskové zprávě šéfproducent internetové televize Stream.cz Lukáš Záhoř: "Hledali jsme pro diváky tvorbu, která by byla svým způsobem blízká Kanceláři Blaník a Autobazaru Monte Karlo. Našli jsme ji právě na BBC, a to jak v legendárním Trpaslíkovi, tak neméně zdařilých a v Česku dosud pouze okrajově známých Jak nežít svůj život, Naprosto dokonalé a Malé Velké Británii."

V průběhu února se na stránkách Stream.cz objeví také čtyři úspěšné filmy, které se objevily na některém z předešlých ročníků Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Internetová televize se stala i v letošním roce partnerem akce a díky tomu se budou moci lidé podívat na snímky O trhu s orgány, Banány na pokračování, Podezřelá čokoláda nebo Ti druzí.

Stream pořady

Co se týká Červeného trpaslíka, ke zhlédnutí je zatím 52 odvysílaných epizod. Pokračování Red Dwarf: Back to Earth a Red Dwarf X bude přidáno na web 31. března. Ve vlastní produkci Seznam dále připravuje nové díly pořadů Jídlo, s.r.o. a Zpátky na vrchol.

Jestliže máte raději klasické televizní vysílání, společnost CET 21 prvního února zahájila vysílání dvou nových kanálů Nova International a Markíza International, které budou vysílat pořady především z vlastní tvorby určené divákům z České a Slovenské republiky.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.