test

AV-Comparatives: Výsledek testu antivirů za měsíc květen 2012

AV ComparativesZnámá společnost AV Comparatives minulý měsíc tradičně otestovala skupinu zúčastněných antivirových programů. Jak si programy stojí v dnes každodenním boji s všemožnou internetovou havětí?

AV Comparatives: Listopadový retrospective test roku 2011

AV ComparativesČas letí jako voda, a tak tu máme druhou část srpnového testu antivirových programů testující detekci nepříjemné havěti. Pojďme nahlédnout, jak si programy poradily.

AV-Comparatives: Výsledky testů antivirů za měsíc srpen 2011

AV Comparatives logoSpolečnost AV-Comparatives pro nás opět otestovala známou skupinu antivirových programů, jež se v našem zájmu perou s nepříjemnými nástrahami v podobě zákeřných virů a škodlivého softwaru. Pojďme tedy nahlédnout, jak si programy vedly…

AV-Comparatives: Výsledky testů antivirů za únor 2011

AV Comparatives logoI v roce 2011 pro nás společnost AV-Comparatives testuje skupinu známých i méně známých antivirových programů. Jak si vedly v prvním testu letošního roku?

Testování 8 GB flash pamětí – USB vs. eSATA

PCP testování - Corsair, Kingston, OCZVítejte u prvního testování propůjčeného hardwaru. Pro první testování jsme zvolili test rychlostí zapisování a čtení tří flash disků s tím, že jeden z nich má port eSATA. Náš výběr spočinul na těchto zařízeních:
Corsair Survivor
Kingston DataTraveller – Mini Slim
OCZ Throttle

Notebooky ASUS 15.4" – porovnání a solidní koupě

Tento článek se bude zabývat porovnáním notebooků značky ASUS, od nejlevnějších po střední třídy až k nejdražším kouskům.