tablet

Levnější obdoba Microsoft Surface, poznejte Jumper EZpad 5SE

Jumper EZpad 5SELíbí se vám provedení zařízení Microsoft Surface, ale odrazuje vás na první pohled zřejmá vysoká cena? Spokojíte-li se s výkonnostním kompromismem, mnohonásobně nižší cena EZpadu je pak již jen sladkou tečkou na závěr. A díky nám bude ještě trochu sladší.

Lenovo Tab 2 A10-30 - nový všestranný tablet pro multimédia

LenovoSpolečnost Lenovo Group, čínský výrobce počítačů, představuje nový multimediální tablet s čtyřjádrem, reproduktory Dolby Atmos a kvalitním 10,1" displejem.

Nový 7" tablet Samsung Galaxy Tab A pro celou rodinu

SamsungKorejská společnost Samsung na svých webových stránkách mlčky představila novou generaci sedmipalcového tabletu Samsung Galaxy Tab A pro rok 2016. Zařízení svou výbavou spadá spíše do střední třídy, nicméně tablet nabídne za přijatelnou cenu hodně muziky pro každého člena rodiny.

Lenovo TAB 3 8 a TAB 3 7 - levné tablety pro celou rodinu

Lenovo TABSpolečnost Lenovo, jeden z největších světových výrobců počítačů, představuje zbrusu novou generaci tabletů TAB 3, kterou ocení jak rodiče s dětmi, tak nároční zákazníci pro profesionální použití. Nová modelová řada tabletů TAB 3 zahrnuje trojici přístrojů TAB 3 10 Business, TAB 3 8 a TAB 3 7.

Poradíme s výběrem: Notebook, tablet, nebo obojí?

hybridPodle čeho se rozhodnout, když hledáte nový přístroj, ale ještě nevíte, zda víc využijete notebook, tablet, nebo mininotebook?

Trh s počítači upadá, zájem Čechů o tablety klesá

PCPočet poptávek po osobních počítačích celosvětově klesá. Výzkumná agentura Gartner zveřejnila předběžný odhad celosvětových prodejů počítačů za poslední kvartál roku 2015.

Asus Transformer Book T100 – kombinace notebooku a tabletu s plnohodnotným výkonem

Genius Data Traveler D6600Proč s sebou brát celý notebook, když si můžete vzít jen jeho část? Před pár lety byla tato otázka přinejmenším úsměvná. Za tu dobu však vývoj technologií neskutečným tempem pokročil - hybridní zařízení jsou pomalu běžným prodejním artiklem. Model T100 od Asus přináší nejen elegantní vzhled, ale zároveň se řadí mezi ty nejlehčí…

Surface – nový tablet od Microsoftu

Surface – nový tablet od MicrosoftuV dnešní době rozvoje tabletů hraje pro firmy velkou roli spokojenost uživatelů. Ta se bezpochyby odvíjí od spolehlivosti, výkonnosti, jednoduchosti, komfortu a dalších podobných rysů, jež by měl takový produkt dnes zcela určitě mít…

Windows 8 již tento rok v říjnu

Po internetu už kolují spekulace o tom, že by se finální podoba nového operačního systému Windows 8 od společnosti Microsoft mohla objevit již v říjnu tohoto roku. Z hlediska výrobců počítačů není dle jejich slov žádné překážky, stolní počítače a tablety připraveny budou. Jestli tomu tak bude i v očích redmonského giganta, zůstává zatím otázkou.

Asus bude vyrábět pro Google nejlevnější tablet na trhu

Jako solidní alternativu tabletu pro uvedený nejnovější iPad od Apple bude zřejmě od letních prázdnin nabízet společnost Google ve spolupráci s firmou Asus. Ta zrušila přípravy na výrobu vlastního tabletu MeMo 370T, jehož koncept odprezentovala na lednovém veletrhu CES.