Logitech

Logitech Wireless Mouse M560: Maximální pohodlí při ovládání počítače

Wireless Mouse M560Mnoho hodin strávených u počítače jsou v dnešní době pro někoho takřka standardní náplní dne. Společnost Logitech se včera pochlubila svou novou počítačovou myší, která se snaží právě dlouhodobé ovládání počítače co možná nejvíce zpříjemnit...

Logitech G710+: Herní klávesnice pro nejnáročnější

Přesýpací hodinyNáročnost hráčů počítačových her se s postupným vývojem a propracovaností her samotných samozřejmě zvyšuje. Výrobci hardwarových komponentů si tedy musí pořád stanovovat nové cíle a snažit se pokořit hranici požadavků i těch nejnáročnějších.

HD Webcam C270: Nová stylová HD webkamerka od Logitechu

Společnost Logitech představila svou novou webkameru, která nejen podporuje videohovory v HD kvalitě (720p), ale chlubí se také svým stylovým provedením; jedná se o charakteristické barevné vzory inspirované globální komunitou. Tato šikovná kamera také zjednodušuje nahrávání videí na Facebook či YouTube na pouhé jedno kliknutí.

Mini M187 od Logitech: Bezocasý elegán mezi myšáky

Pulty obchodů již nějaký ten den hřeje horká novinka z dílny společnosti Logitech, o jejichž bezdrátových myšákách založených na technologii "Unifying" vás pravidelně informujeme. Nejnovější kousek patří rozhodně svými kompaktními rozměry (82 x 50 x 32 mm) k těm nejmenším. Rozmanitost precizního designu pak dodává myšákovi na eleganci a unikátnosti.

Touch Mouse M600 od Logitech ovládaná gesty pro praváky i leváky

Po vzoru populární Apple Magic Mouse či Microsoft Touch Mouse přichází firma Logitech s vlastním modelem, který díky své konstrukci zaujímá místo mezi "beztlačítkovými myšáky". Model Touch Mouse M600 je vybaven citlivým dotykovým povrchem, takže veškeré ovládání je ryze intuitivní - pomocí prstů.

Logitech zavádí novou podobu myší - dotykový kvádr s funkcí ovladače

Logitech CubeAž dosud se všichni snažili o co nejergonomičtější tvar myši; společnost Logitech však nedávno přišla s kreativním nápadem – novinkou (o které by vás ani nenapadlo, že se jedná o myš) ve tvaru kvádru miniaturních rozměrů a navíc zcela bez tlačítek.

TZ: Logitech představuje Full HD (1080p) webovou kameru pro video hovory

FREMONT, Kalifornie - 6. ledna 2012 - Společnost Logitech dnes představila webovou kameru Logitech® HD Pro Webcam C920, která ještě mnohem více než dosud usnadňuje záznam videa v plném vysokém rozlišení Full-HD 1080p, jehož zpracování bude rychlejší a plynulejší a poběží bez problémů na více typech různých počítačů. Tato kamera nabízí kvalitu, která až bere dech, a vaši přátelé a blízcí vás budou moci vidět a slyšet jako ve skutečnosti.

TZ: Logitech získává za Wireless Solar Keyboard K750 ocenění 2012 iF Product Design Award

FREMONT, Kalifornie — 29. listopadu 2011 — Společnost Logitech dnes oznámila, že solární bezdrátová klávesnice Logitech® Wireless Solar Keyboard K750 byla poctěna prestižní cenou 2012 International Forum Design (iF) za vynikající design spotřebitelských produktů. Klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750 byla jednou z téměř 3.000 položek, které se ucházely o cenu v kategorii počítačových produktů, a ceněné ohodnocení získala právě ona.

TZ: Logitech Mini Boombox vám nabídne skvělý zvuk, kdekoli budete chtít

Společnost Logitech představila kompaktní zvukový systém Logitech® Mini Boombox určený pro hudbu, filmy, hry a telefonování, který lze snadno propojit se smartphony, tablety a dalšími přístroji s Bluetooth®.

TZ: Laserová myš od Logitech s dokonale vyváženým poměrem mezi přesností, výkonem a pohodlím

FREMONT, Kalifornie — 24. října 2011 — dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila myš Logitech® Wireless Mouse M525, ideální řešení pro všechny, kdo chtějí snadno a rychle procházet webové stránky.