HP

Stylový notebook HP Spectre oslní nejtenčím tělem na světě

HP logoJames Bond ve světě notebooků. Americká společnost Hewlett-Packard představuje po technologické i designové stránce vyšperkovaný notebook HP Spectre, který se může pyšnit titulem nejtenčí notebook na světě.

První ultrabook od HP Folio poráží konkurenční modely ve výdrži na baterii

HP FolioTrh s počítači aktuálně zažívá lehký úpadek, co se do zájmu veřejnosti týče. Lidé se spíše poslední rok ohlížejí po tabletech či chytrých telefonech. Povzbuzující injekci trhu by měla přinést nová vývojová větev z řady přenosných počítačů – ultrabooky.

Nový monitor od HP s pasivním 3D brzy na trhu

HP logoSpolečnost HP (Hewlett-Packard) uvedla do předprodeje na evropských trzích nový 23 palcový LCD monitor nabízející pasivní 3D zobrazení.

Počítačů v Česku i na Slovensku se prodalo méně, největší problémy má společnost Acer

Studie firmy Gartner, která se zabývala prodejem počítačů (bez započtení serverů) za první čtvrtletí tohoto roku, přišla s nemilým výsledkem pro všechny výrobce stolních a přenosných počítačů: prodej propadl téměř o třetinu v meziročním měřítku. Dle analytiků to způsobil větší zájem veřejnosti o mediální tablety a smartphony.

HP představuje první myš komunikující s PC přes WiFi

Nová HP WiFi Mobile Mouse se chlubí především zajímavou výdrží na baterie, která dosahuje až devíti měsíců. S počítačem probíhá komunikace až do vzdálenosti devíti metrů přes WiFi protokol - primárně je určena tedy především pro segment s notebooky, pro které je integrovaný WiFi modul takřka samozřejmostí.

Novinka od HP se sklopitelným displejem přichází: PC TouchSmart

hp-touchsmart-9300-610Společnost HP (Hewlett-Packard) hodlá uvolnit na trh nové "all-in-one" počítače se sklopitelnými displeji.

Rapidně vzrostl počet prodaných počítačů. Které jdou nejvíce na dračku? Acer, HP a Asus

istockPrůzkum provedla společnost zabývající se vypracováváním obchodních statistik – Gartner. Během třetího kvartálu letošního roku podle nich narostl meziroční růst v počtu prodaných počítačů o celou pětinu!