eshop

Cyber Monday! Slevy z Black Friday pokračují!

Cyber Monday

Po slevovém šílenství Black Friday přichází vzápětí další slevová akce, která útočí na naše peněženky. Cyber Monday je zde a s ním výprodeje zboží.

Přehled slev eshopů na Black Friday - Kde nejvíce ušetříte?

Černý Pátek

Nákupní horečka může začít! Dnes 25. listopadu 2016 oficiálně startuje nejočekávanější slevová akce letošního roku. Lidé mohou nakoupit zboží za výhodné ceny ve stovkách obchodů.

TZ: Fungující a prosperující internetový obchod – sen mnoha podnikatelů

Každoroční statistiky ukazují, že lidí nakupujících na internetu je rok od roku více. V tomto ohledu se není čemu divit, jelikož online nákup bývá rychlý, pohodlný a také levný. A čím více je nakupujících, tím více je i prodejců, kteří touží po tom ukrojit podstatný dík z utracených peněz. Pro ně přináší aktuální technické možnosti velmi dobrou zprávu, jelikož tvorba internetového obchodu určitě není tak složitá, jako tomu bylo dříve. Není třeba čekat několik týdnů, a stejně tak není třeba platit desetitisíce korun. Řešením je totiž využít pronájmu již hotového systému, který lze spustit během pár vteřin.

Nová éra v nakupování: Portály, které vrací část peněz za váš nákup po internetu

EshopNakupování na internetu je dnes každodenní součástí moderního života. Kupujeme tímto způsobem zkrátka vše, na co si vzpomeneme a jen těžko zde něco neseženeme. U některých internetových obchodů dnes dokonce dostaneme část peněz za uskutečněný nákup zpět...

Vybíráme hosting pro eshop: Jak o Vánocích nepřijít o zisky?

vps serverBlíží se Vánoce, čas největších zisků, velkých návštěvností, a bohužel i pádů eshopů. Lidé budou ve velkém shánět dárky a jejich vybíráním v eshopu trávit více času. Je známým faktem, že elektronický obchod, který pojede pomalu, je odradí od nakupování a na nedostupný eshop se většinou už návštěvník ani nevrátí.

Nebojte se nakupování po internetu

eshopVe většině obchodů probíhá nakupování víceméně stejným způsobem. Nejprve musíte v katalogu vyhledat to zboží, jehož koupi hodláte zrealizovat. Následně jej vložíte do jakéhosi imaginárního košíku, určíte způsob dopravy a placení, a pak už jen potvrdíte objednávku.