CES

Nejvýkonnější tablet na světě je dostupný již za 26 000 Kč

klíčenkaTablety jsou nepochybným symbolem dnešní moderní doby. Jejich výkonnost však často nesplňuje požadavky náročnějších uživatelů. Právě pro ně ale společnost Razer vytvořila tablet, který se nebojí nést označení nejvýkonnější ...

Asus bude vyrábět pro Google nejlevnější tablet na trhu

Jako solidní alternativu tabletu pro uvedený nejnovější iPad od Apple bude zřejmě od letních prázdnin nabízet společnost Google ve spolupráci s firmou Asus. Ta zrušila přípravy na výrobu vlastního tabletu MeMo 370T, jehož koncept odprezentovala na lednovém veletrhu CES.

První ultrabook od HP Folio poráží konkurenční modely ve výdrži na baterii

HP FolioTrh s počítači aktuálně zažívá lehký úpadek, co se do zájmu veřejnosti týče. Lidé se spíše poslední rok ohlížejí po tabletech či chytrých telefonech. Povzbuzující injekci trhu by měla přinést nová vývojová větev z řady přenosných počítačů – ultrabooky.

Nový transparentní LCD panel od Samsungu jako vizionář displejů budoucnosti

SamsungZa technologii – transparentnost displejů – obdržel Samsung na posledním veletrhu CES ocenění za inovaci. Do rozvoje vkládá své naděje a věří, že se pomalu ale jistě stane plnohodnotnou alternativní zobrazovací technologií.

CES 2012 v číslech – padaly rekordy

K příležitosti ukončení veletrhu 2012 International CES vydala společnost Consumer Electronic Association (CEA) tiskovou zprávu, která mimo shrnujících informací obsahuje i nějaká ta zajímavá čísla. Podle slov pořadatelů byl letošní CES největší přehlídkou za 44 let historie veletrhu.

Razer Naga Hex: Stvoření myšáka pro skutečné hráče

I herní průmysl má na probíhajícím veletrhu CES své čestné místo; společnost Razer, která je nejvíce známá distribucí kvalitních herních periférií, představila svůj nejnovější kousek – herní myšku Naga Hex.

Chameleon X-1: Gamepad a myška v jednom

Herní "combo" od společnosti Shogun Bros v sobě slučuje mimo myši jako takové i herní gamepad. V moderním provedení imitující kůži se zdobnými knoflíčky chce především zaujmout hráče her typu Assassin Creed. Herní gamepad je umístěn ve spodku myši a disponuje 16 tlačítky, myška zase rozlišením 1600 dpi.

CES 2012: Poslední keynote Microsoftu a až 50 nových ultrabooků

Letošní International CES (Consumer Electronic Show) – veletrh spotřební elektroniky – v Las Vegas má být jedním z největších ve své historii. Program veletrhu ukazuje na zajímavé informace z oblasti ultrabooků, hovoří se o představení 30 až 50 nových modelů.

IdeaPad U1 Hybrid: Nový tablet a netbook v jednom s klávesnicí od Lenova

Lenovo IdeaPad U1Nový tablet, který má být kombinací tabletu a netbooku, by k nám měl přijít v červnu – pojďme se na něj tedy podívat z blízka. Novinka představená na veletrhu CES 2011 (Consumer Electronics Show) ponese označení IdeaPad U1 Hybrid a bude ji vyrábět společnost Lenovo.

Microsoft Touch Mouse na CES 2011: Dlouho očekávaná konkurence Apple Magic Mouse je tu

CES (Consumer Electronics Show)Novinka společnosti Microsoft byla představena na letošním CES (Consumer Electronics Show). Výrobek nese název Microsoft Touch Mouse a neobsahuje žádná tlačítka ani kolečka. Ovládá se pouze "pohlazením", tedy různými dotyky a gesty.

12následující ›poslední »