Asus

ASUS Travelair N - externí disk pro snadný bezdrátový přenos a sdílení souborů

ASUS Travelair NASUS představil nový bezdrátový přenosný disk pro smartphony a tablety. Zařízení s pojmenováním ASUS Travelair N disponuje kapacitou 1 TB a hodí se uživatelům, kteří potřebují sdílet a zálohovat data ze svého chytrého telefonu nebo tabletu, případně streamovat multimédia, jako jsou fotografie, hudba nebo filmy.

Asus Transformer Book T100 – kombinace notebooku a tabletu s plnohodnotným výkonem

Genius Data Traveler D6600Proč s sebou brát celý notebook, když si můžete vzít jen jeho část? Před pár lety byla tato otázka přinejmenším úsměvná. Za tu dobu však vývoj technologií neskutečným tempem pokročil - hybridní zařízení jsou pomalu běžným prodejním artiklem. Model T100 od Asus přináší nejen elegantní vzhled, ale zároveň se řadí mezi ty nejlehčí…

Notebook Asus X502: Elegantní stroj za příznivou cenu

Notebook Asus X502Ti, kteří při výběru notebooku stále hledají dostatečný výkon, snadnou přenositelnost a nízkou cenu, již nemusí možná dále hledat. Společnost Asus totiž předvedla svůj kousek, který se snaží všechna tato kritéria splňovat.

Ovládání počítače pomocí celého těla? S ASUS Xtion žádný problém!

slepecOvládání počítače je již nějakou dobu zakotveno ve stejných kolejích (málo kdy se setkáme s něčím, co by nepřipomínalo klávesnici a myš). Proč však využívat k ovládání jen ruce? Použít můžeme rovnou celé své tělo...

Asus bude vyrábět pro Google nejlevnější tablet na trhu

Jako solidní alternativu tabletu pro uvedený nejnovější iPad od Apple bude zřejmě od letních prázdnin nabízet společnost Google ve spolupráci s firmou Asus. Ta zrušila přípravy na výrobu vlastního tabletu MeMo 370T, jehož koncept odprezentovala na lednovém veletrhu CES.

Asus PadFone: Smartphone, tablet a notebook v jednom

Asus PadFoneCo by to bylo za dnešní dobu, kdyby jedno zařízení nezvládalo (neobsahovalo) hned několik věcí najednou. Zkrátka a dobře, zvykáme si na to čím dál častěji. Společnost Asus si toho je dobře vědoma, její nový produkt PadFone totiž v sobě kombinuje hned tři zařízení: chytrý telefon, tablet a notebook.

Stylová Asus sluchátka HS-W1 s vyklápěcím mikrofonem a dvojnásobným dosahem

Asus HS-W1Společnost Asus uvádí do prodeje nová bezdrátová sluchátka, kterými chce svým zákazníkům nabídnout nejen poslech čistého zvuku, ale i díky výklopnému mikrofonu s funkcí potlačení okolního hluku kvalitní přenos hlasu při internetové telefonii.

Stylové reproduktory MS-100 od Asus s absencí externího napájení

Stylově kuželovité USB reproduktory se chystá společnost Asus uvézt v nejbližší době na trh. Tento designový kousek nevyžaduje externí napájení, přenos dat i energie (500 mA) se odehrává pouze prostřednictvím rozhraní USB (kompatibilita s USB 2.0 a 3.0). MS-100 disponuje velkými 54mm měniči, které reprodukují zvuk o síle až 93 dB se zkreslením méně než 3%.

Nová microATX herní deska od Asusu s čipovou sadou Intel X79

ASUS ROG Rampage IV GENE BOXSpolečnost Asus nedávno představila novou základní desku postavenou na platformě Intel X79 a určenou především pro menší počítače. Copak od ní můžeme čekat?

Nový tablet od Asusu – Transformer Prime – míří pomalu do prodeje

Asus Eee Pad Transformer PrimeSpolečnost Asus, původem z Tchajwanu, představila dlouho očekávaný tablet vybavený Androidem. Výrobek nesoucí název Asus Eee Pad Transformer Prime je vybaven 10,1 palcovým Super IPS displejem s rozlišením až 1280 x 800 pixelů a pozorovacími úhly 178/178 stupňů.