Soutěž: Navrhněte si vlastní USB flash disk a získejte ho zdarma

USB flash diskLidé si mohou do konce března na stránkách USB21.cz navrhnout vzhled vlastního USB flash disku. Veřejnost pak vybere svým hlasováním ten nejlepší. První tři autoři návrhů s nejvíce hlasy pak dostanou vítězný USB flash disk zdarma a další hodnotné ceny.

Výrobce reklamních USB flash disků, společnost ZPROGO team s r. o., pořádá na svém webu USB21.cz neobvyklou soutěž. Každý si může navrhnout vlastní vzhled USB flash disku. Nejsou přitom potřeba žádné technické znalosti. Návrh stačí jednoduše popsat vlastními slovy. Z došlých nápadů potom vybere porota návrhy, které je technicky možné zpracovat. "Ve druhém kole o nich bude rozhodovat svým hlasováním veřejnost," upřesňuje Petr Urbánek. Vítězný návrh s největším počtem hlasů po ukončení hlasování společnost vyrobí. Vítězové také získají další ceny v celkové hodnotě přes 18 000 Kč.

Návrhy mohou lidé posílat až do 31. 3. 2012 na stránce: http://www.usb21.cz/cs/reklamni-usb-flash-disk

Mimo USB flash disků tak mohou výherci získat webhosting a domény od společnosti Anafra, s r. o., antivirové programy ESET, účast na semináři od Workline.cz nebo poukázku na nákup náplní do tiskáren od Obchod-Setrilek.cz.

Spolupráce s PCP

PCPoradenství.cz je mediálním partnerem soutěže. Vzájemné partnerství je tak zárukou regulérnosti soutěže a garancí průběhu v duchu fair play.

O společnosti

Společnost ZPROGO team s.r.o., se pod značkou USB21.cz specializuje na zakázkovou výrobu reklamních USB flash disků v 2D a 3D provedení. Jako jediná společnost na českém trhu realizuje zakázky již od 100ks. Mezi její zákazníky patří například České dráhy, ČD Cargo, ČKD Mobilní jeřáby, organizátor veletrhů ABF a další významní zákazníci. Reklamní USB flash disky jsou neobvyklým reklamním dárkem pro VIP zákazníky a partnery firem.

Průměr: 3.7 (3 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots