Slevový portál Nakupvakci.cz skončil

Logo Nakupvakci

Jeden z největších českých slevových serverů ve středu oznámil ukončení své činnosti. Tisíce lidí bylo podvedeno a dluhy provozovatele se šplhají do milionů.

Ve středu 14. prosince 2016 byl zastaven provoz webových stránek Nakupvakci.cz. Zmizely veškeré slevové nabídky a místo nich se objevila zpráva o ukončení provozu. Na webových stránkách je v současné chvíli vyvěšeno následující oznámení:
Omlouváme se všem zákazníkům i obchodním partnerům, ale naše společnost byla nucena po šesti letech provozu ukončit svou činnost. 
V současné době připravujeme návrh na insolvenci. 
Klienti, jejichž závazky dosud nebyly uspokojeny proto žádáme, aby se obrátili na insolvenční soud s přihláškou pohledávky.

 Ještě pár dnů před tím, než se lidé dozvěděli o ukončení portálu, si někteří z nich začali stěžovat na chování slevového serveru přímo na oficiálních facebookových stránkách portálu, aby varovali ostatní uživatele. Dle zpráv server vůbec nekomunikoval se zákazníky ani s obchodními partnery, nedodával zboží a začal lidem dlužit peníze, kteří z tohoto důvodu podali na Nakupvakci.cz trestní oznámení. Facebookové stránky https://www.facebook.com/NakupvAkci.cz jsou od středy rovněž nedostupné.

Negativní ohlasy na portál Nakupvakci.cz, který provozovala společnost Garuma, již před nedávnem zaznamenal slevový agregátor Skrz.cz. Ten s ním z důvodu narůstajících negativních recenzí ze strany zákazníků v listopadu ukončil spolupráci.  

Dle informací zveřejněných na internetu měl slevový portál od partnerů denně dostávat 400 tisíc korun. Firma Garuma údajně dluží až 50 milionů korun a čeká ji insolvenční řízení. Klienti, kterým server nesplnil své závazky, se musí obrátit na insolvenční soud s přihláškou pohledávky.

Nakupvakci.cz byl v loňském roce třetím největším slevovým serverem s 9% podílem na trhu. Aktuální počet aktivních slevových serverů v České republice je nyní čtyřicet, jejich roční obrat se pohybuje kolem 3,5 miliardy korun.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele JenniferS.

You guys that is a great explanation. keep up the good work in your granite blog. Thank you very much!
run 3 cool math games online.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots