Slevový portál Nakupvakci.cz skončil

Logo Nakupvakci

Jeden z největších českých slevových serverů ve středu oznámil ukončení své činnosti. Tisíce lidí bylo podvedeno a dluhy provozovatele se šplhají do milionů.

Ve středu 14. prosince 2016 byl zastaven provoz webových stránek Nakupvakci.cz. Zmizely veškeré slevové nabídky a místo nich se objevila zpráva o ukončení provozu. Na webových stránkách je v současné chvíli vyvěšeno následující oznámení:
Omlouváme se všem zákazníkům i obchodním partnerům, ale naše společnost byla nucena po šesti letech provozu ukončit svou činnost. 
V současné době připravujeme návrh na insolvenci. 
Klienti, jejichž závazky dosud nebyly uspokojeny proto žádáme, aby se obrátili na insolvenční soud s přihláškou pohledávky.

 Ještě pár dnů před tím, než se lidé dozvěděli o ukončení portálu, si někteří z nich začali stěžovat na chování slevového serveru přímo na oficiálních facebookových stránkách portálu, aby varovali ostatní uživatele. Dle zpráv server vůbec nekomunikoval se zákazníky ani s obchodními partnery, nedodával zboží a začal lidem dlužit peníze, kteří z tohoto důvodu podali na Nakupvakci.cz trestní oznámení. Facebookové stránky https://www.facebook.com/NakupvAkci.cz jsou od středy rovněž nedostupné.

Negativní ohlasy na portál Nakupvakci.cz, který provozovala společnost Garuma, již před nedávnem zaznamenal slevový agregátor Skrz.cz. Ten s ním z důvodu narůstajících negativních recenzí ze strany zákazníků v listopadu ukončil spolupráci.  

Dle informací zveřejněných na internetu měl slevový portál od partnerů denně dostávat 400 tisíc korun. Firma Garuma údajně dluží až 50 milionů korun a čeká ji insolvenční řízení. Klienti, kterým server nesplnil své závazky, se musí obrátit na insolvenční soud s přihláškou pohledávky.

Nakupvakci.cz byl v loňském roce třetím největším slevovým serverem s 9% podílem na trhu. Aktuální počet aktivních slevových serverů v České republice je nyní čtyřicet, jejich roční obrat se pohybuje kolem 3,5 miliardy korun.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele JenniferS.

You guys that is a great explanation. keep up the good work in your granite blog. Thank you very much!
run 3 cool math games online.

Obrázek uživatele Norman Arron

You are working pleasantly to help understudies in their future and scholarly inquiry. Essay Writer Service encourages me additionally similarly for my scholarly profession.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots