Seznam.cz v létě spustí vlastní zpravodajský videoportál

krasty_seznamSpolečnost Seznam.cz, která v České republice provozuje nejpoužívanější internetový vyhledávač, chystá spustit vlastní zpravodajský videokanál. Nová služba má doplnit stávající psané aktuality ze serveru Novinky.cz vydavatelství Borgis.

<script type='text/javascript'></script>


Seznam.cz má s produkcí video obsahu bohaté zkušenosti, již několik let provozuje vlastní internetovou televizi Stream.cz s pestrou nabídkou pořadů. Právě redakční tým video portálu Stream.cz se stane základem nového obsahového oddělení, jež vznikne v sídle společnosti na pražském Andělu. K němu se připojí také redakce serveru Proženy.cz, od níž česká internetová jednička doposud nakupovala pouze lifestylové články. Nový projekt bude mít zatím na starosti sám ředitel firmy Seznam.cz Pavel Zima, který se v dnešních dnech snaží sestavit schopný tým redaktorů a novinářů. Brzy tak vznikne samostatná internetová redakce, která bude informovat miliony čtenářů přes videozprávy o zajímavých tématech.

"Vlastního obsahu na naší domovské stránce bude víc a víc, abychom měli v každou chvíli pro každého uživatele něco, co ještě nečetl a neviděl. Chceme mít náš obsah více pod kontrolou a chceme si vybírat vlastní témata. Nejde o to, že bychom nebyli spokojení s vydavatelem Novinek Borgisem," prozradil Pavel Zima, který si je vědom toho, že kvalitní obsah je klíčem k úspěchu. Videa na úvodní stránce Seznam.cz se budou každému uživateli vybírat podle jeho chování. Navíc pokud stránku navštíví v průběhu dne opakovaně, zobrazí se mu obsah, který ještě neviděl.

Nový projekt s atraktivními novinkami ve video formátu ještě nemá oficiální jméno, každopádně bude zcela nezávislá na informačním serveru Novinky.cz. Hlavním cílem služby bude především získání nových uživatelů. K jejímu spuštění má dojít v průběhu letošního léta, financována má být z reklamy.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.