Service pack pro Windows Seven pomalu přichází

windows7 a SP1I když internetem kolují zvěsti pochybující o pravosti tohoto Service packu (dále jen SP) a Microsoft konečný RTM build ještě nepotvrdil, zdá se, že první SP pro nejrychleji prodávaný OS od Microsoft je opravdu zde!

<script type='text/javascript'></script>


Hlavním důvodem této domněnky je, že jej není nutno stahovat ze zdrojů s mnohdy velice pochybným původem (například torrenty), ale lze jej stáhnout z portálu SOFTPEDIA, a to přímo v 32bitové i 64bitové verzi. Uložen je přitom přímo na jejich serverech, takže nebezpečí nákazy PC virem je opravdu minimalizované. Závěrečný RTM build verze je 77601.17514.101119-1850 a v 32 bitové variantě "zabere" 537MB, v 64bitové pak 903MB.

Jeho instalace by měla přinést hned několik novinek: například lepší výkon zařízení připojených pomocí HDMI, korektní tisk různě orientovaných XPS dokumentů, změnu ve funkci obnovení složek do jejich původního umístění a spoustu dalšího. Lze jej nainstalovat na RTM verzi OS Windows 7, na kterém však NESMÍ být nainstalována žádná z minulých verzí tohoto SP (tzn. Beta a RC).

Nyní tedy nezbývá nic než čekat, kdy Microsoft SP potvrdí veřejnosti a vydá jej oficiálně.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.