Repasované monitory: ušetřete bez snížených nároků na kvalitu

Štítky:

monitorNový monitor už dávno není finančně jen těžko dostupným zbožím. Na druhou stranu i v této oblasti můžete značně ušetřit. Ptáte se jak? Stačí se zaměřit na repasované monitory.

<script type='text/javascript'></script>


Repasované monitory – levné a zároveň kvalitní

Zaměříte-i se na nabídku jednotlivých obchodů, zřejmě nakonec seženete monitor, který vám bude vyhovovat svou kvalitou i pořizovací cenou. Pokud se vám to ovšem nepodaří, stále nemusíte zoufat. Stačí si vybrat mezi repasovanými monitory, které většinou stojí výrazně méně než nová zařízení. Pochopitelně však můžete mít pochybnosti o tom, zda jsou takové výrobky skutečně kvalitní a nepřestanou fungovat ještě dříve, než je začnete skutečně používat.

V prvé řadě vás můžeme uklidnit konstatováním, že repasované monitory prošly profesionální kontrolou, a pokud bylo potřeba, došlo k jejich opravě. Dobří prodejci navíc nabízejí pouze výrobky předních značek a zároveň s dostatečně dlouhou záruku. V e-shopu Technimax.cz kupříkladu najdete LCD monitory Dell, a to i o velikost 21" a větší, na které navíc dostanete záruku 13 měsíců! Rozhodně tedy stojí minimálně za zvážení.

Kolik repasovaný monitor vlastně stojí?

Že jsou repasované monitory výrazně levnější než nová zařízení, jsme již zmínili. Jaké ale můžete očekávat konkrétní částky? Samozřejmě záleží na tom, jak velký monitor potřebujete, nicméně obecně platí, že se vejdete do 5 tisíc Kč, a to i u skutečně velkých obrazovek! A pokud vám díky tomu vystačí peníze, můžete si rovnou pořídit repasovanou tiskárnu, ale rovněž počítač či notebook. Ani nedostatek peněz zkrátka nemusí být v této oblasti žádnou překážkou!

Neoznámkováno