Slevové tornádo pokračuje, GearBest zlevňuje elektroniku až o 70 procent

smartwatch gearbestA nejen elektroniku. Až do zítřejšího dne, konkrétně druhé hodiny odpolední, můžete využívat slev, které zahýbaly cenami napříč celým sortimentem. Vybere si skutečně každý.

Když jsme vás včera informovali o unikátní a časově omezené akci u čínského prodejce GearBest, ani my jsme nakonec netušili, že to bude jenom malá předzvěst něčeho daleko většího, co se vzápětí upeklo na pozadí internetového obchodu. Doslova slevové tornádo se totiž rozpoutalo napříč celým sortimentem, slevy dosahují leckdy výše až 70 procent.

Tyto podzimní slevy se řídí hned několika pravidly. Zákazník může v cenové akci zakoupit od daného produktu pouze jeden kus daného produktu. Samotné produkty s unikátní slevou naskakují v určitých - daných časech, jejich postupné automatické odblokování se řídí odpočtem, který může každý zákazník sledovat v reálném čase. Taková téměř veřejná aukce.

Aby toho nebylo málo, jednotlivé kusy zboží jsou k tomu všemu limitovány. Tedy platí pravidlo, kdo dřív přijde, ten dřív bere! GearBest na unikátní stránce nabízí i pokročilou filtraci zlevněných produktů, podle ceny, expirace slevové akce, výrobce i speciální 24h akci bez kusového omezení.

sales-gearbest

Co se týče samotných produktů, prodejce se neomezuje pouze na řady spotřební IT elektroniky, v nabídce nalezneme i koncové hardwarové komponenty – přes grafické karty, pevné disky od Samsungu či Kingstonu SSD až základní desky, fitness pomůcky, sportovní potřeby, gadgetky, svítidla, žárovky, projektory, periférie, paměťové karty, příslušenství, baterky či módní doplňky.

Ze známých značek se ve slevové akci objevují taková jména jako Xiaomi, Cube, JXD, Mi či Ulefone.

Podle dosavadních prodejních výsledků se zákazníkům nejvíce líbí (dle očekávání) slevy u chytrých zařízení, především chytré designové hodinky (smartwatch) a smartphony s větší úhlopříčkou, tzv. phablety. Právě ty od Xiaomi, které jsou i bez slev v tuzemsku poměrně zajímavým prodejním artiklem, jdou nejvíce na odbyt. Poměr cena versus výkon je ve slevovém tornádu zajímavý více než dříve. No řekněte sami, kdo by dokázal odolat například 6“ phabletu s 3GB RAM, 64GB pamětí a osmijádrovým procesorem za cenu necelých 6 tisíc korun?

Zákazníky také zajímá sekce věcí do jednoho dolaru. Ta nabízí zajímavé technické doplňky doslova za pár kaček. V nabídce jsou nejen redukce pro Apple zařízení, sluchátka, samorozmotávací kabely, flashdisky či nanopodložky a mnohem více.

Na druhé straně je tu i sekce s dražšími produkty, jejichž cena byla však také ve finále ponížena při letmém prozkoumaní minimálně o polovinu. Řeč je o větších zařízení s inteláckým procesorem pod kapotou. Tablety, zařízení typu All in One či hybridní stroje se právě díky zajímavé slevové akci také pomalu ale jistě derou do popředí nákupního zájmu.

XIAOMI

Super sekcí jsou i minipočítače, které poslouží ať už jako ideální miniaturní stolní počítače pro kancelářskou práci, tak například jako domácí centrum zábavy ala HTPC při připojení k TV. V nabídce jsou jak dražší zařízení s Windows, tak levnější s Androidem.

A takhle bychom mohli pokračovat dál a dál. Dost už řečí, klikněte si na jeden z odkazů v našem článku, který vás přesměruje přímo na stránky slevového tornáda, a prozkoumejte si nabídku „na vlastní myšítko“...

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Anonymní uživatel Anda

Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots