Philips má první 27" PLS monitor s rozlišením 5K

Philips 5K monitorSpolečnost MMD Monitors & Display, přední dodavatel monitorů Philips pro Českou republiku, do prodeje uvedla nový monitor Philips 275P4VYKEB, který ohromí netradičním rozlišením UltraClear 5K. Pracovní plocha tak akorát velká pro profesionální použití.

<script type='text/javascript'></script>


Monitor Philips s kódovým označením 275P4VYKEB nabídne úhlopříčku 27 palců s poměrem stran 16:9, do které se vměstnalo 5120 x 2880 obrazových bodů, což je čtyřikrát více než rozlišení 2560 x 1440 pixelů známé pod zkratkou QuadHD. UltraClear 5K má oproti 4K rozlišení větší zobrazovací plochu o 1000 řádků a 700 sloupců.

S více pixely se na obrazovku vejde mnohem více oken či aplikací, s nimiž může uživatel najednou pracovat. Člověk už nemusí nutně používat dva monitory vedle sebe, aby si usnadnil práci. Nový monitor s extrémně velkou zobrazovací plochou ocení především profesionální grafici, fotografové, programátoři nebo projektanti pro svou práci v CAD programech.

Obrazovka monitoru Philips 275P4VYKEB disponuje PLS technologií se skvělým jasem, dokonalou ostrostí, věrným podáním barev a širokým pozorovacím úhlem 178°. Díky technologii PerfectKolor je garantováno pokrytí 99% Adobe RGB a 100% sRGB barevné škály, takže je zajištěna věrná barevná reprodukce na profesionální úrovni. Řešení Flicker-free navíc reguluje blikání obrazu, což by mohlo při dlouhodobějším sledování monitoru způsobovat únavu očí.

K dalším specifikacím patří 2MPix webová kamera s mikrofonem a LED diodou, mikrofon, dvojice 2W reproduktorů a tři konektory USB 3.0. Pro nastavení správného úhlu a pozice monitoru dobře poslouží stojan SmartErgoBase, který je možné naklánět o +/- 65 stupňů, otáčet o 90 stupňů a upravit jeho výšku až o 15 centimetrů.

Novinka se dostane do prodeje v dubnu za cenu 39 990 korun.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.