PCPORADCE.cz

Avatar uživatele

Zakoupili jsme novou doménu PCPoradce.cz. Respektive funguje jako alias na naší současnou doménu.

Alias byl funkčně nastaven tak, aby přesměrovával na stránky tím způsobem, jak jej uživatel zadá do prohlížeče - tudíž vás nevrátí na domovskou stránku. Doménu jsme zakoupili především kvůli délce a názvu, který se nám moc zamlouval.

V praxi to tedy vypadá tak, že pokud uživatel zadá do panelu adresa "pcporadce.cz/forum", vrátí mu náš server url "pcporadenstvi.cz/forum", nikoliv pcporadenstvi.cz. Zadáváte-li tedy adresu ručně, nemusíte již vyťukávat naši delší variantu. :)

Průměr: 5 (2 votes)

Obrázek uživatele chemist89
[1511] wow :-D

... škoda jen, že pcp.cz už je zabrané... ale s tím "pcporadcem" je to dobrý nápad ;)

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Přesně tak Luky, o tu doménu máme hrozný zájem (czc - czechcomputer je nám v této věci vzorem). Ale jak sám vidíš, bohužel zkratka PCP se dá vyložit i jinak... :D ;)
Hledali jsme proto nějakou alternativu...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Ty, Jome, nenapadlo tě někdy zkusit se třeba s tím serverem PCP dohodnout? Je to paintbolové centrum Praha, oni na té doméně PCP vázaní nebudou možná by byli ochotni vyměnit ji za jinou.. možná by byl dorbý nápad zkusit se jich optat..

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Napadlo, ale bohužel když projdeš jejich reklamní materiál, tak zjistíš, že mají všude natisknuté www.pCP.cz, takže pochybuji, že by se chtěli této značky vzdát... ;)

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

tak to pak jo.. je docela žkoda, že současné DNS neumí rozlišovat velká a malá písmena - to by pak pcp.cz a pCP.cz potažmo PCP.CZ nebyl problém :) možná ono hodně často se stane, že se člověk uklikne a napíše pcpc.z, takže proč nedát doménu pcpc.cz? :D


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots