PCP vstupuje na internetové pole již potřetí

Avatar uživatele

Trochu později, ale přeci: začala nám opět škola, všichni jsme se vrátili do školních lavic. Ano, přesně takto vypadalo 1. září alespoň v našem případě. Až teprve nějak v odpoledních hodinách jsem si uvědomil, že první září je také dnem, kdy došlo k oficiálnímu spuštění našich stránek – začínáme publikovat třetím rokem.

První dva roky – vzestup
Pokud bych se měl ohlédnout za dvěma uplynulými roky, mohu s klidným svědomím poznamenat, že to byly roky vzestupu. Různé technické problémy, se kterými jsme se potýkali (přechody mezi různými redakčními systémy) či administrativní problémy v redakci, jsou naštěstí již minulostí.

V průběhu druhého roku jsme vybavili moduly náš aktuální publikační systém (Drupal + phpbb) a vytvořili jednotnou databázi uživatelských rozhraní, což umožnilo propojení s naší poradenskou službou do formy jednotné poradny. Spuštění uživatelských blogů a věrnostního programu v létě tohoto roku se také setkalo s vaším zájmem, což nás nesmírně těší. Budeme se samozřejmě snažit dotáhnout věci do samotného konce, a tak se jistě do Vánoc setkáte s věrnostním e-shopem, kde si budete moci za své body "koupit" nějakou tu odměnu.

Cifry
Rozebírání a různé formy úvah o našich statistikách si nechám do výroční zprávy, kterou si budete moci přečíst ke konci roku. Chtěl bych jen zde vytyčit několik krásných čísel, které mají k našemu projektu určitou návaznost:

6 – číslo, které určuje počet lidí v týmu - v současné době nejlépe pracující tým za celé dva roky existence
20 – číslo určující naší pozici ve vyhledávači Toplist.cz v kategorii počítačových poraden
825 – náš aktuální průměr denních návštěv
1100 – náš nejnovější rekord v denní návštěvnosti
1185 – náš současný počet zaregistrovaných uživatelů
14 200 – počet příspěvků na poradně
318 150 – celková hranice přístupů od založení PCP projektu

Slůvko závěrem…
Co tak dodat na závěr; samozřejmě chci poděkovat celému svému redakčnímu týmu za vzornou práci a svědomité plnění zadaných termínů, administrátorům poradny za snahu, píli a vytrvalost při řešení uživatelských problémů, kolegovi za příkladné vedení poradny a za konzultační chvilky při řešení problémů. Dále bych chtěl osobně poděkovat Lukáši Kubecovi za rychlou pomoc při programátorských úpravách a za výbornou spolupráci s jeho projektem. Nu a samozřejmě také vám všem, kteří se aktivně zapojujete do obsahu našich stránek.

A na úplný konec i vám všem, kteří se prozatím i pasivně podílíte na našich stránkách – ona i ta čtivost je pro nás důležitá...

Neoznámkováno

Obrázek uživatele MirekPluskal

Dobrý den.Předně se omlouvám,že jsem váš článek zaregistroval tak pozdě.Za sebe mohu říci,že pokud vaše stránky existují 3 roky,a já jsem u vás zaregistrovaný nedávno,mohu zodpovědně prohlásit,že vaši spolupracovníci a vy osobně,jste mi už několikrát velice pomohli při řešení mých problémů.Za tuto pomoc vám všem velice děkuji,a přeji mnoho dalších úspěchů ve vaší práci na těchto stránkách.Zdraví vás,Mirek Pluskal.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.