Nemáte čas prodávat věci? Aukrobot vše vyřídí za vás

aukrobotZnámý český obchodní portál Aukro.cz si pro své časově zaneprázdněné zákazníky připravil novou službu, která vám ulehčí starosti s prodejem nepotřebných věcí. Aukrobot si zboží odveze a prodá za vás.

Server Aukro.cz se zaměřuje na internetový nákup a prodej nejrůznějšího zboží za pevnou cenu i prostřednictvím aukcí. Byl založen v roce 2003 a několikrát získal ocenění v anketě Křišťálová Lupa a Obchodník roku. Aukro má přes 3 miliony členů a denně se na něm prodá přes 30 tisíc položek. Prodávat na něm můžete téměř cokoliv, ať jste firma nebo soukromá osoba.

Zboží určené k prodeji se však na portálu Aukro.cz nezveřejnění samo. Je nutné vložit fotografii, přidat popis a vybrat další náležitosti. Čím lépe je nabídka připravena, tím větší má šanci na úspěch u potencionálních zákazníků. Server si uvědomuje, že existuje mnoho osob, které nebaví se o své prodejní příspěvky starat a věnovat jim čas, a proto spouští novou službu.

Aukrobot je nástroj, s nímž můžete své nepotřebné věci rychle a jednoduše prodat, aniž byste hnuli prstem. Telefonicky nebo na stránkách aukrobot.cz stačí pouze objednat bezplatný odvoz věcí k prodeji a zvolit si jednu z variant řízení prodeje:

  1. necháte to plně v režii Aukrobota - na mail vám budou zaslány odkazy pro sledování aukcí dražených od 1 Kč, po třech neúspěšných pokusech prodeje bude předmět zlikvidován nebo předán charitě
  2. chcete do prodeje zasahovat - před zveřejněním nabídek můžete schválit popis a určit jejich počáteční cenu, při neúspěšném prodeji můžete rozhodnout o osudu předmětu, zaslání zboží zpět je také zdarma

Služba Aukrobot věci odveze, nafotí, popíše a do 21 dní vám po odečtení provize pošle peníze za prodané předměty na váš účet. Ano, ani Aukrobot nepracuje zadarmo, odečítá si odměnu z prodejní ceny předmětu podle aktuálního ceníku:

  • do 29 Kč: 90 % z prodejní ceny
  • 30 – 3 333 Kč: 30 % z ceny + 13 Kč
  • 3 334 – 9 999 Kč: 20 % z ceny + 13 Kč
  • 10 000 Kč a více: 10 % z ceny

Prodávat se vyplatí spíše dražší věci, nicméně u této služby není povoleno prodávat věci o hmotnosti přesahující 20 kilogramů, nábytek, použité oblečení, křehké předměty, software a hry s aktivovanými licencemi. Z každé prodané věci posílá Aukrobot jednu korunu na charitativní organizaci Srdcerváči.

Průměr: 4 (1)

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Ráda bych Vám zavolala, ale nenašla jsem telefonní kontakt. Docela problém:-(.
O výše uvedenou službu bych měla zájem, jak říkám, je problém se s Vámi zkontaktovat.

M. Prokopová


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots