Nejde nabootovat Windows RT 8.1? Použijte záchranný USB disk (0xc000000d)

Windows RT Metro 8.1Jistě jste zaznamenali informace o nové aktualizaci pro Windows 8 a Windows RT, která měla za úkol systémy updatovat na verzi Windows 8.1. Během instalace se však u nejednoho uživatele mohla objevit známá "modrá smrt" a systém tak přestal fungovat...

Při zjištění této chyby v instalaci Microsoft ihned dočasně stáhl aktualizaci pro Windows RT, který se problém dotýká, z Windows Store pro podrobnější šetření. To nakonec ukázalo, že systém opravdu v některých případech mohl reagovat chybou - konkrétně 0xc000000d a informovat uživatele, že "přístroj je poškozený a potřebuje opravit". Systém pak nebylo možné restartovat a znovu nabootovat do prostředí operačního systému. Přesný počet případů, u kterých instalace nebyla úspěšná, však není znám.

0xc000000d

Recovery
Your PC needs to be repaired
The Boot Configuration Data file is missing some required information
File: \BCD
Error code: 0xc000000d

"Pracujeme na řešení problému, který postihl omezený počet uživatelů, kteří provedli update z Windows RT na Windows RT 8.1. Zatím jsme alespoň aktualizaci odstranili z Windows Store," uvádí Microsoft na svém fóru a zároveň se omluvil za nedopatření.

V případě, že se tato chyba při instalaci ukázala i na vašem zařízení s Windows RT, je potřeba stáhnout si speciální soubor pro vytvoření záchranného USB disku/image přímo ze stránek Microsoftu (pro jeho vytvoření bude potřeba alespoň 4 GB volné kapacity).

Windows Surface RT

Následně by mělo být umožněno systém znovu obnovit a měl by fungovat v pořádku. Doporučujeme držet se instrukcí k postupu opravy chyby přímo od společnosti Microsoft.

V případě jakýchkoliv problémů se samozřejmě neváhejte obrátit na nás do naší poradny.

Průměr: 4.8 (4 votes)

Obrázek uživatele Etahn Hunt

I want to tell you and suggest this tutorial to know how to add wireless printer in windows 10 OS PC. If you are really interested to learn this information add network printer windows 10 then get help through this and use idea for proper connection.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots