Logitech G710+: Herní klávesnice pro nejnáročnější

Přesýpací hodinyNáročnost hráčů počítačových her se s postupným vývojem a propracovaností her samotných samozřejmě zvyšuje. Výrobci hardwarových komponentů si tedy musí pořád stanovovat nové cíle a snažit se pokořit hranici požadavků i těch nejnáročnějších.

Společnost Logitech si nepochybně chce udržet svou pozici na trhu, a tak přichází s klávesnicí, jež označila jako G710+ (celý název přesně zní Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard). Samozřejmě zde nechyběla snaha dotáhnout vše do maximálního detailu a co možná největší dokonalosti. Proto tato klávesnice disponuje tlačítky, jejichž zdvih činní pouhé 4 mm a je potřeba vynaložit 45 gramů aktivační síly pro stisk. Pod každým tlačítkem je umístěn speciální kroužek, který tlumí jeho zvuk při stisknutí, tím pádem klávesnice není vůbec "hlasitá" (aniž by to jakkoliv snížilo citlivost odezvy). Klávesy podle tvrdých testů vydrží až 50 milonů úhozů!

Logitech G710+

Logitech G710+

Dalším skvostem je na sobě navzájem nezávislé LED podsvícení. Přesněji řečeno – podsvícení WASD kláves a tlačítek se šipkami si můžete nastavit, aniž by tím bylo ovlivněno to osvětlující zbytek klávesnice. Zároveň si jej lze nastavit ve čtyřech úrovních. Nechybí samozřejmě ani Logitech Gaming Software, díky kterému máte možnost přiřazovat složitá makra, čímž získáte pro každou hru až 18 funkčních zadání. U všech 110 kláves je vyloučeno nežádoucí zdvojené stisknutí. Příkazy tak můžete zadávat s perfektní přesností. Výhodou je také Gaming Mode, ve kterém se uzamknou funkce kláves Windows a Kontextového menu. Vyskočení zpět do operačního systému je tak eliminováno.

Logitech G710+

Tato kráska bude dostupná počátkem listopadu letošního roku v USA i Evropě. Doporučená maloobchodní cena by se měla pohybovat přibližně okolo 3749 Kč. Více se můžete dozvědět na stránkách výrobce.

Průměr: 2.5 (2 votes)

Obrázek uživatele Dreadd

ten herni mod s vypinanim klavesy win moc nechapu. Mam take klavesnici s touhle "vychytavkou", ale od nainstalovani windows 8 to mam v podstate porad vypnute, prootze windows tlacitko je nejcastejsi v klavesovych zkratkach pro ovladani systemu.
a ze bych si v nejake hre omylem zmacknul win key a vyskocil se mi uz dlouho nestalo, naposledy mne to stvalo nekdy pred 10ti lety u diablo 2.

Ta cena mi navic prijde dost velka, kdyby aspon mela displej na zobrazovani vytizeni cpu a ovladani nekterych programu, jako G15 apod. Meho cyborga za polovicni cenu http://www.cyborggaming.com/prod/v7keyboard.htm (mam starsi verzi, ale vypada stejne) tohle neprekona a tedy nenahradi..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots