Lenovo TAB 3 8 a TAB 3 7 - levné tablety pro celou rodinu

Lenovo TABSpolečnost Lenovo, jeden z největších světových výrobců počítačů, představuje zbrusu novou generaci tabletů TAB 3, kterou ocení jak rodiče s dětmi, tak nároční zákazníci pro profesionální použití. Nová modelová řada tabletů TAB 3 zahrnuje trojici přístrojů TAB 3 10 Business, TAB 3 8 a TAB 3 7.

Jak napovídá samotný název prvního tabletu, Lenovo TAB 3 10 Business je určen převážně profesionálům a firemní klientele. Mezi jeho přednosti patří 10" Full HD displej, operační systém Android 6.0 s optimalizovanými funkcemi pro práci, výkonný čtyřjádrový procesor s taktem 1,3 GHz, plná podpora platformy Android for Work, panel Gorilla Glass odolný proti poškrábání nebo rozmanitý systém zabezpečení. Nejvybavenější verze s LTE a 3 GB RAM bude k dispozici za 299 dolarů (v přepočtu zhruba 7300 Kč).

Nyní se zaměřme na zbývající dvě novinky. Tablety TAB 3 8 a TAB 3 7 jsou přímo stvořeny pro rodinný život. Každý člen rodiny jej může používat pod vlastním uživatelským profilem, takže nemusíte sdílet svou korespondenci, aplikace a soubory s ostatními. Rodiče mohou svým potomkům dokonce nastavit speciální dětský režim, který jim dovolí tablet využívat pouze ve zvolený den nebo čas a zároveň jim při surfování na internetu omezí přístup k nebezpečným webovým stránkám.

Lenovo TAB

Rodinné tablety od Lenova se stanou ve vaší rodině všestrannými pomocníky. Obě dvě novinky disponují adaptivním displejem, který při dlouhodobé práci tolik nezatěžuje vaše oči. Nechybí ani automatická úprava barevné škály a jasu displeje v závislosti na okolním světle. Společnými specifikacemi tabletů Lenovo TAB 3 8 a Lenovo TAB 3 7 jsou čtyřjádrový procesor s taktem 1,0 GHz, kvalitní ozvučení Dolby Atmos, hlavní 5MPix a zadní 2MPix fotoaparát.

Tablet Lenovo TAB 3 7 s 7" IPS displejem se hodí k všestrannému použití na cestách. Kompaktní rozměry a odolnost proti pocákání vodou přímo vybízí k uspořádání rodinného výletu u vody. Jeho větší bráška TAB 3 8 nabídne podobné vlastnosti s 8" HD displejem. Zákazníci si mohou něco málo navíc připlatit i za podporu rychlého připojení 4G LTE. Model Lenovo Tab 3 8 s LTE vyjde na 149 dolarů (cca 3700 Kč), bez LTE 99 dolarů (2500 Kč). LTE verze modelu Lenovo Tab 3 7 má stát 129 dolarů (cca 3200 Kč), cena bez LTE zatím nebyla stanovena.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots