Kingston uvádí nové mini flash disky s velikostí až 64 GB

Kingston DataTraveler Mini 3.0Společnost Kingston uvedla nový model flash disku, který díky svému kovovému pouzdru kombinuje odolnost s elegancí a moderním provedením …

<script type='text/javascript'></script>


Nese označení DataTraveler Mini 3.0 a díky jeho malým rozměrům budete mít praktické přenosné úložiště pro své dokumenty, fotky, hudbu a další multimédia. I přes svou mini velikost nabízí velice přívětivou kapacitu: 16 GB (červený), 32 GB (tyrkysový) a 64 GB (šedý). Dostatek místa tak můžete mít i např. pro HD filmy. Disk je primárně koncipován pro USB 3.0, je však zajisté kompatibilní i se starším rozhraním verze 2.0.

kingston DataTraveler Mini 3.0 red

kingston DataTraveler Mini 3.0 grey

kingston DataTraveler Mini 3.0 tyrkys

incomp

„Vysoké přenosové rychlosti pomáhají šetřit čas při přesouvání dat a barevné pojetí designu disk odlišuje od ostatních a činí z něj skvělý vánoční dárek," řekla Nadine Frostová, ředitelka marketingu produktů flash a SSD pro EMEA ve společnosti Kingston.

Velkou výhodou je bezpochyby také pětiletá záruka a v případě potřeby bezplatná technická podpora přímo od společnosti. Cena za 16GB flash disk startuje od 300 českých korun.

Průměr: 3.3 (71 votes)

Obrázek uživatele FREF
[91346] "recenze"

TO má být jako recenze? Ani slovo o přenosové rychlost! Mám zkušenost, že tyto noname shity dají max 30MB/s v zápisu! 300 Kč za 16GB je nehoráznost, za tu cenu minimálně 32GB, ale vzhledem kvalitě spíš 64.

Jaké je datum vzniku skřeku!:

Obrázek uživatele Petr Kocum

No mohlo by to být levnější

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Mini flash disky? Veď veľkosťou sú ako bežná konkurencia. Mini flash disky má tak Samsung.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[92167] xxx

Minikapacita ci minivykon, max cena. Chapes?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.