Kde stahovat zdarma MP3 hudbu?

<script type='text/javascript'></script>


V dnešním světě elektronických zařízení, streamovacích služeb a cloudových úložišť se soubory všeho druhu šíří internetem rychlostí blesku. Pro milovníky hudby přestávají mít fyzické CD nosiče smysl, hudba se šíří moderní cestou přes zvukové soubory MP3.

Hudba ve formátu MP3 má mnoho výhod. Jednak fyzicky nezabírá žádné místo a zároveň ji můžete přehledně třídit dle vašich potřeb do playlistů. V paměti počítače můžete mít po ruce stovky, tisíce a ještě více svých oblíbených hitovek, které se nevejdou na žádné cédéčko.

MP3 skladby si můžete pořídit v mnoha internetových obchodech za nějaký ten poplatek, nicméně pokud víte, kde hledat, můžete si vaše oblíbené písničky stahovat do počítače nebo mobilního telefonu zcela zdarma prostřednictvím internetového připojení. Přinášíme vám několik tipů, kde tzv. "empétrojky" najdete volně ke stažení.

1. Specializované weby

Nejjednodušším způsobem, jak stahovat jednotlivé MP3 songy oblíbených interpretů a hudebních skupin, je přes internetové stránky. Hudbu se vyplatí stahovat z ověřených webů, kde najdete bohatou databázi čítající nekonečné množství položek. Seznam písniček je zpravidla rozdělen podle žánrů, takže si stačí najít tu svou oblíbenou písničku a stáhnout si ji několika kliknutími myši do počítače. Příkladem českých webových stránek s MP3 hudbou ke stažení zdarma jsou servery mp3s.nadruhou.net nebo mp3seznam.cz.

2. Servery pro sdílení souborů

Pokud nesháníte pouze konkrétní MP3 píseň, ale hned kompletní album vašeho oblíbeného zpěváka, zpěvačky nebo kapely, je lepší se porozhlédnout po online úložištích, zda nějaký uživatel konkrétní album nezpřístupnil pro download. Mezi takové veřejné servery pro hromadné sdílení souborů patří uloz.toedisk.czwebshare.cz a mnoho dalších. Pro vyhledávání doporučujeme využít web esoubory.cz, který je jakýmsi agregátorem odkazů napříč různými veřejnými úložišti.

3. Internetová fóra

Některé soubory na veřejně přístupných serverech mohou být chráněny heslem, proto se mnohdy vyplatí k odkazům přistupovat z diskuzních fór, která shlukují seznam odkazů do veřejných úložišť včetně hesel. Nutno podotknout, že se často jedná se o tzv. warez, tedy soubory nelegálně šířené přes internet. Nejznámější warez fóra, kde najdete odkazy na download hudby ve formátu MP3, jsou warcenter.czwarforum.cz nebo war4all.com. Pro přístup k obsahu je však nutné se nejprve na stránce zaregistrovat.

Průměr: 1.2 (414 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.