Ještě jeden pokus aneb SP2 pro Windows Vista

Štítky:

Windows Vista SP2Nedávno se ve světě IT objevila zpráva, že Microsoft to s Vistou zkusí ještě jednou a vydá opravný balíček s pořadovým číslem dvě. Byla by to nejspíš poslední aktualizace před oficiálním představením Windows 7, což je nástupce Windows Vista, které se mezi zákazníky stále příliš neujaly.

<script type='text/javascript'></script>


steve ballmerJak udávají neoficiální zdroje (ano neoficiální, proto to musíme brát mírně s rezervou), Microsoft chystá SP2 pro Windows Vista. Podle všeho, tento opravný service pack již v této době testují někteří velcí partneři Microsoftu.

SP2 by měl vyjít současně i pro Windows Server 2008, protože, jak se Microsoft dušoval, bude vydávat SP současně a se stejným pořadovým číslem - kvůli administrativnímu pořádku. Ostatně tato představa je reálná už z několika důvodů: jedním z nich je, že Vista a Server 2008 mají shodné jádro a i dokonce interní číslování. Proto jsou oba systémy označovány jako verze 6.0, což nás přivádí k otázce, zda bude Windows 7 verze 7.0 nebo pouze 6.1?! Ale doufejme v nejlepší. Ostatně, jak sám Steve Ballner po položení této otázky a chvilce váhání zodpověděl: "No mirror release."

Nicméně doufám, že se doopravdy na SP2 pro Visty můžeme těšit a užít si odstranění dalších pár "řádečků error reportů"…

Neoznámkováno

Obrázek uživatele TheALuminium

Ne tak spíš "error reportů" jako větší podpory.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.