PCPoradenství.cz
Jste přihlášen jako: Neregistrovaný | Přihlášení

Nejste přihlášen. Nezapomeňte se přihlásit nebo zaregistrovat!

Zaslat odpověď   Tisk vlákna    Poradna -> Zvuk a hudební software

itunes problem prosim poradte

apple1987

Status: Offline

Zobrazit informace o autorovi
PříspěvekZaslal: st Kvě 28, 2008 12:47    Předmět: itunes problem prosim poradte Citovat

Mam problem s itunes, nektere pisnicky mi pres noc uplne zblby. Nevim jakto rano se probudim pustim itunes zapnu pisnicku a misto toho, aby hrala normalne tak se zrychlyla - vznikl z toho nejaky zrychleny sileny remix. Nevim v cem je chyba. Restartoval jsem pocitac, preinstaloval itunes 7.6.2.9. Kdyz zapnu ty pisnicky ve Win. media player tak je vse ok, ale skoro kazda druha pisnicka v itunes je v pr... V ipodu mi to hraje normalne, ale z PC se nese hruza. Poradte prosim. Dekuji

Muze to byt nejakym Encoderem? Kdyz dam get info tak tam mam iD3 tag none a Encoded - Unknown
nevim co se stalo, jeste vcera jsem mohl pridavat songy vpohode a hraly normalne. Fakt se to neda poslouchat je to jako natahujici se kazetova paska nebo zrychlena gramofonova deska. CO S TIM ???????? Veskera hudba co mam v notebooku se neda dat do itunes.
Jiří Molnár
Šéfredaktor, provozovatel
Status: Offline

Zobrazit informace o autorovi
PříspěvekZaslal: čt Kvě 29, 2008 12:32    Předmět: Citovat

Program z praxe neznám, jen z doslechu. Nemá v sobě nějaké ovládání přehrávání? Jestliže písničky normálně hrají bez problémů, tak se jim jistě nemohlo nic stát. Nemá iTunes nějakou vlastnost přehrávání? Například přehrávat 1,5x rychleji apod. ?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď   Tisk vlákna    Poradna -> Zvuk a hudební software Strana 1 z 1

Odeslat rychlou odpověď:
Uživatel: 

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.