PCPoradenství.cz
Jste přihlášen jako: Neregistrovaný | Přihlášení

Nejste přihlášen. Nezapomeňte se přihlásit nebo zaregistrovat!

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!   Tisk vlákna    Poradna -> Zvuk a hudební software

Bezdrátová sluchátka "blbnou" (*VYŘEŠENO*)

Hollyster
Pravidelný přispěvatel
Status: Offline

Zobrazit informace o autorovi
PříspěvekZaslal: út Bře 14, 2017 21:45    Předmět: Bezdrátová sluchátka "blbnou" (*VYŘEŠENO*) Citovat

Zdravím, omlouvám se za blbý název tématu, ale nevěděl jsem jak lépe to vystihnout.
Nedávno jsem si koupil sluchátka SoundBlaster Tactic3D Wrath (bezdrátová) a teď mi začal blbnout zvuk. Podle mě je to nějaká chyba v ovladači nebo ve Windows. Připojím USB, zapnu sluchátka a třeba hrají v pohodě. Pustím písničku na youtube a všechno ok, ale pak písničku posunu na jiný čas nebo třeba skončí a začne jiná a zvuk je najednou otřesný (jakoby deformovaný, sluchátka strašně chraptí a nehrají jak mají). Většinou pomůže vyndat a zandat USB vysílač. Nebo třeba pouštím mp3 ze složky v pc - zapnu písničku, všechno v pohodě, posunu na jiný čas a začne to blbnout, jakmile přehrávač zavřu a otevřu znovu tak hrají normálně a tak to jde dokola. Ale třeba ve hře je všechno bez problémů, pokud teda sluchátka hrají normálně ještě než ji zapnu. Už nevím co s tím, na netu jsem nic nenašel, ovladač jsem přeinstaloval... nic. V záruce už bohužel nejsou, jinak bych je samozřejmě poslal na reklamaci. Předem díky za rady.
Tomáš Bohuněk
Poradce

PříspěvekZaslal: st Bře 15, 2017 22:48    Předmět: Citovat

Ahoj,

jakou máš verzi Windows?
Já mám zvukovku Creative X-Fi Go! která ne zrovna funguje s Windows 10, Prostě v pohodě a najednou na sekundu zním jako robot. :) Zvukovka je stará a nekompatibilní s Windows 10. Obávám se že to bude i problém sluchátek (taky je v nich zvukovka a nejspíš dost podobná té mojí)
Hollyster
Pravidelný přispěvatel

PříspěvekZaslal: čt Bře 16, 2017 1:17    Předmět: Citovat

Mám Windows 10. Sluchátka nejsou zase tak stará, s Windows 10 by měla být kompatibilní, ovladač je podle výrobce pro Windows 10.
Tomáš Bohuněk
Poradce

PříspěvekZaslal: čt Bře 16, 2017 7:04    Předmět: Citovat

Můžeš je vyzkoušet na jiném Windows 10 zařízení? A taky tohle:
https://blogs.msdn.microsoft.com/matthew_van_eerde/2016/09/15/installing-the-microsoft-class-drivers-for-usb-audio-devices/
Hollyster
Pravidelný přispěvatel

PříspěvekZaslal: čt Bře 16, 2017 15:20    Předmět: Citovat

Zkusil jsem to na jiném notebooku s Windows 10 a blbnou úplně stejně. Zkusil jsem i ten návod z toho odkazu, po jeho instalaci sluchátka fungují normálně, ale nefunguje aplikace od výrobce (uprava zvuku, ekvalizér apod.), takže sluchátka hrají úplně defalutně, což pak postrádá smysl. Very Happy Každopádně je to tedy asi tím ovladačem. Zítra nebo o víkendu doma zkusím ještě notebook s Windows 7 a ovladač pro win7 a pak dám vědět výsledek.
Hollyster
Pravidelný přispěvatel

PříspěvekZaslal: so Dub 29, 2017 14:18    Předmět: Citovat

na Windows 7 jsem to nakonec nezkoušel, nějak jsem se k tomu nedostal. Ale proč píšu, po Creators update fungují zase nomrálně.. Very Happy
Tomáš Bohuněk
Poradce

PříspěvekZaslal: ne Dub 30, 2017 18:43    Předmět: Citovat

Dobré vědět. Creators přináší vylepšený ClassII audio driver, tak možná proto.

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!   Tisk vlákna    Poradna -> Zvuk a hudební software Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.