.rng formát

Stáhl jsem si soubor ve formátu .rng (což jsem netušil, že je v tomto formátu), a teď kloudně nevím, co s ním, nic ho nepřehraje. Je třeba jej nějak konvertovat? Díky předem za odpověď.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[19694] .rng formát

zdravim, co to je za formát?? to neznám, znám .nrg, to by byl image soubor Nera, ten se spustí třeba peřs daemona, ale toto? nvm..

Obrázek uživatele abel
[19695] .rng formát

A jo, já blbec, však on to .nrg je :x Takže přes Daemona? Díky, a omlouvám se za blbost.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[19696] .rng formát

jo, to je v pohodě, já se občas taky peřpíšu, ale žes to napsal dvakrát blbě :)) mno, todle tedy bude image, takže daemon ti z toho udělá CD a uvidíš, co tam bude za soubory.. pak nám napiš..

Obrázek uživatele abel
[19697] .rng formát

Tož, co by tam bylo? Muzika, konkrétně údajně komplet diskografie Beatles.

Obrázek uživatele abel
[19698] .rng formát

Jo, houby otevřu! Když klepnu na Daemon Tools Lite 4.12.3.0, dostanu hlášku "Inititalization error 0. This program requires at least Windows 2000 with SPTD 1.56 or higher. Kernel debugger must be deactivated". Co tím chce básník říci?

Obrázek uživatele abel
[19699] .rng formát

Jo, ještě jsem zapomněl napsat, jedu na XP SP3 na P4.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[19700] .rng formát

mno, tak skus třeba alcohola nebo power iso, bo co já vim co všechno čte image..:D jedině pak že je poškozenej, nebo máš blbýho daemona, ale ten kernell, to mi něco řiká, ale přes SW moc nejsem..

Obrázek uživatele Honza
[19701] .rng formát

Zdravím,
kernell je "soubor" patřící pod operační systém a zajišťuje laicky řečeno bezpečnost windows a dává instrukce pc, co má dělat. Zkus jinou verzi daemona, podle mě tam úplně nevyhovuje ten sp3 a daemon s nim bojuje.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[19702] .rng formát

já mam sp3 a deamona v4.10 a funguje to vpohodě..
Honzo, ten kernel, proč se teda vyskytuje i v jednom nejmenovanym překladu do NFS MW?? když tu CZ otevřu, je tam několik souborů a kernel.. proč??

Obrázek uživatele Honza
[19703] .rng formát

Nejsem vývojář MW, ale ta hra je zřejmě postavěna na nějakm enginu a kernel prostě vyžaduje nevim, jak jsem řekl výše je to "jakési" jádro operačního systému, co zajišťuje bezpečnost na jedné stránce a dává instrukce na druhé stránce.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.