Manuál k notebooku ACER EXTENSA 5230E

Mám prosbu, je někde možné najít manuál k uvedenému notebooku?

Nebo aspoň můžete mi vysvětlit co to je za značky na notebooku?

Nějak jsem si asi doteď nevšimla, že by mi zelený čtvereček blikal - mám pocit, že vždycky svítil...
A vůbec nevím co znamená ten druhý - spodní díl obrázku...
Svítí zeleně dva první, pak jeden nesvítí (to je snad Bluetooth) a poslední bliká oranžově (žlutě)...

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ahoj, tady si vyhledej svůj NTB, v záložce dokumenty je manual http://www.acer.cz/ac/cs/CZ/content/drivers
Spodní obrázek satelitku je informace o zapnuté wifině, co jsem vysledoval, tak bliká nepravidelně při zapnuté a připojené wifině. Horní obr. nejspíš najdeš v manuálu

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Horní dioda signalizuje práci disku - bliká dle zatížení (vytížení) pevného disku. Dolní ledka je, jak říká správně Michal, signalizace zapnuté či vypnuté WIFI. Ta by blikat neměla, pouze měnit barvu (potencionálně vůbec nesvítit ve vypnutém stavu adaptéru bezdrátové sítě).

Obrázek uživatele danatoma

Moc děkuji za rady...
Mám Wi-fi připojení a diodka bliká jenom občas. Pokud je špatně to, že bliká, jdu zkontrolovat připojení...
Omlouvám se za tohle otravování, ale jsem babka (68) a možná to dělalo pořád, jen jsem si blikání nevšimla.
Pokud se mi podaří něco najít - ozvu se...
Zatím veliký dík!!!!!

Obrázek uživatele danatoma

Tak jsem router odpojila, zase všechno zapojila a bliká furt....
Zjistila jsem jediné - bliká i router 8-)

Se na to asi vykašlu a ať si bliká - ne?
Blikne si občas - včera blikala diodka pořád.
No, třeba jsem zmáčkla některé z tlačítek, která jsou na levé straně noťasu - vůbec nevím k čemu jsou dobrá, ale jsou tady. :(

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Asi moc nerozumím, co je přesně za problém. Router a notebook jsou dvě různá zařízení.

Ano, na routeru tyto dvě stavové diody určitě mají blikat, to je v pořádku.
Na notebooku bude určitě vrchní (to od HDD) na 110% blikat také a ta wifina by dle mě měla jenom svítit.

S čím máte konkrétně problém? Něco vám na noťasu nejde, nebo co se vlastně děje? :-) Já myslel, že chcete jen vědět, co jaká diodka znamená. ;-)

Obrázek uživatele danatoma

Vždyť to říkám - babka blbne :???:
Všechno běží v pohodě - jenom mne zarazilo, že si Wifi sem-tam blikne :-)
No a teď už vím, co který světýlko znamená a že co má blikat bliká a někdy si blikne i něco, co právě nemusí...
Prostě jsem chtěla bejt za chytrou :D
Díky za čas a babča jde zase něco vymýšlet....
Přeju krásný zbytek víkendu...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

To blikání je normální a čím chaotičtěji to bliká, tím se vám dané krabičky snaží více vsugerovat pocit, že "dělají opravdu hodně práce" :-)

Obrázek uživatele danatoma
[72021] Tomáši...

tohle vysvětlení se mi moc líbí.... Jasně, čím víc blikání, tím víc práce. Jsem naprosto spokojená :???:
DÍKY!!!! :))


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.