odinastalace xp

Potreboval bych odinstalovat xp windows. Takhle,koupil jsem notebook který šel pouze v DOSSU ale chci ho vymenit ale chtejí abych ho prinesl tak jako mi ho prodali. Poradite? Celkove,potreboval bych ho cely vymazat,tak aby zustal v DOSSU.

Obrázek uživatele TheALuminium

No tak si předem zálohujte data a poté proveďte formát disku viz. http://www.pcporadenstvi.cz/pruvodce-instalaci-windows-xp

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

mám dva windows jeden nový jeden starý jak odstraním pouze ten starý? Je na jiném oddílu disku.

Obrázek uživatele Honza

Zakladáte stále nová a nová témata takže se v tom mírně ztracím řešte to pouze tady ... a vyřešíme to, ale tedka se v tom přestávám orientovat

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

pardon. jak jste se ptal v tom novém tématu jak postupuji , tak pres Tento počítač> disk c> Vlastnosti >Naformatovat. Na konci formátování napíše " Systém nemohl dokončit formátování"

Obrázek uživatele Honza

Jo tak tomu rozumím, tamto téma smažu, zde se Vám budem věnovat jdu najít, jak jinak se dá zformatovat disk, ale pro začatek to zkuste v nouzovém režimu a zeptám se Vás ten disk máte úpln prázdný nebo na něm máte nějake soubory je divné, aby to bezduvodně nešlo, mě to připada jako by Váš počítač ten disk využíval, ale je to jen má domněnka.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

na nem mám nainstalovaný druhý windows

Obrázek uživatele Honza

No asi bych začal pokud ten disk už nevyužíváte normálně ho cely smažte ručně a pak dejte format zkuste to, ale pokud na něm nemáte něco co chcete....!

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Asi celý disk zformatuju a nainstaluju znovu windows. díky za pomoc

Obrázek uživatele Honza

No, jak chcete pokud o nic nepřijdete, není nic lepšího než začít se vším od znova a načisto.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.