Notebook ASUS A9RP 5A073 (*VYŘEŠENO*)

ahoj, snad sem to hodil do správného topicu, ale jde o tento notebook a operační systém windows vista jaka koliv verze,, instalace probehne uspesne, prvni chyba nastane pri kontrola hardwaroveho vybaveni PC se to sekne asi v pulce a nejde to dal, i kdys PC zaseknute neni, tak resetuju a pak to nabehne znova a bez problemu, a nyni uvitaci obrazovka vitejte a nacitani plochy trva cca pul hodiny pak asi dve nebo tri kliknuti mysi a system se opet na pul hodiny zablokuje,,nevite cim to muze byt? Notebook je pro visty pripraveny tak me to dost stve,,sem si rikal jestli nahodou treba flashnout novejsi bios,jestli tam neco nekde blokuje,,jinak uz nevim Sad prosim o radu moc
Jinak je to Celeron M 1,86GHz, 1,34GB DDR2Ram, GK ATi Xpress 200M 128MB sdilenych, disk pata 60GB, dvd vypalovacka, atd.. snad vam to neco rekne a poradite mi ,, diky moc :-)

Obrázek uživatele Honza

Čau,
kolikrát si to už instaloval vždy s výše uvedenýma potížema?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

No asi 5krat po sobe a porad to dela :-(

Obrázek uživatele Honza

Ntb podporuje Visty ? Dostal si k němu ovladače je divné, že se to sekne při načítání zařízení... Jaka verze visty to je?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Podporuje to visty,,ale mam ovladace na XP :-) ale na asus sou uz pro visty,,,a jinak kdys to pres plno programu skontroluju tak mi doporuci vista buisness,,tak sem zkousel ultimate, home premium a basic ani jedny z nich nesli ani za mak,,,tak prave nevim proc ,, :-(

Obrázek uživatele Honza

A ty ovladače máš někde při ruce, stáhlé? Možná bude potřebovat nainstalovat visty drivery na disk atd...

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

no mam je stahnute,,sou na strankach asusu,,ale jak je mam nainstlaovat kdys mi ty visty nejdou a to ani v nouzovem rezimu?:-(

Obrázek uživatele Honza

Potřeboval bych vědět, jaké to jsou ovladače.... třeba mi dejte prosím link a kouknu se, co tam máme :))

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
Obrázek uživatele Honza

Ještě poprosím o notebook z jaké řady je atd... je tam to vyhledávání a nemám se čeho chytnout

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

aha,,ja sem to zadal primo pro ten muj notebook,,ale asi to neni na odkaz,,tak je to asus A9 series a pak A9RP

Obrázek uživatele Honza

Nejsem si jist, jestli by pomohl flash, poradim se s kolegou z hw.

Obrázek uživatele TheALuminium

Zkoušel jste jiné Instalační CD Vista? Mimochodem to instalujete z originálu?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

ok diky, snad neco z toho pomuze,,, :-)
jinak je to instlaovane z originalu vista home premium, a z neoriginalu vsech verzi na vyzkouseni a nic z toho nejede :-)

Obrázek uživatele TheALuminium

Mno tak pokud nefunguje ani originál, tak bych snad doporučil i ten notebook reklamovat, protože to už nevypadá na standardní chybu ....

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Tak musim rict ze flashnuti biosu pomohlo :-)

Obrázek uživatele Honza

:)) A nakonec to nebylo ani na reklamaci, bezva, přišel jsi na to sám, přeji Ti at ti ntb funguje co nejdýl a bez problémů :)) LOCK