Chyba ?

Dobrý den, prosím poraďte....
V PC se naskytla nějaká chybička (při načítání Windows se mi objeví okno s nějakými symboly). Od té doby nechce nic fungovat, nechce to načítat EXE soubory. Nefunguje obnova systemu, v ovládacích panelech taky nic... Prostě vůbec nic s exe příponou se nespustí.
Myslím, že to má spojitost s LNK soubory, ale vubec nevim jak na to... Asi to bude chtit nejaky zmeny v registru...
Vypadá to asi takhle - Máte nějaký soubor, a když ho chcete spustit, zeptá se vás to v čem to chcete otevřít... Mně se ale nenabizi nic krom ACDsee a podobných prohlížečů.

Obrázek uživatele Jiří Molnár
[9825] Chyba ?

Hm ... proč si myslíte, že to má spojitost s LNK soubory?
Jaký máte typ windows a kdy přesně se ty symboly objeví (před bootováním, nebo po) a jestli je možné vyčíst z těch symbolů nějaké označení chyby (jako 0x02586587 etc.)

Je také možné, jak říkáte, že je problém někde v registru. Můžete zkusit spustit průzkumníka, dát Nástroje - Možnosti složky - Typy souborů - Nový - Upřesnit; do pole "Přípona souborů" napište „exe“ a pokud vám v dolní nabídce "Přidružený typ souboru:" nenaskočí aplikace, tak snad máme problém vyřešen. Pokud naskočí, tak nám jistě napište + připište odpovědi na otázky kladené v úvodu mé odpovědi. Pokud tam ten nápis "aplikace" nenaskočí, vyberte jej z nabídky ručně, uložte, restartujte počítač ...


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.