Aktualizace Windows XP Service Pack 3 (KB936929)

Prosím o radu. Aktualizace Windows Service Pack 3 mě nejde nainstalovat. Několikrát jsem to zkoušel, ale instalace proběhne tak do půlky a pak se objeví jen okno s hláškou "Přístup odepřen" a další okno, že se vše vrátí do původního stavu. Mám ještě notebook a na něm aktualizace proběhla bez problémů. Používám legální windows. Děkuji.

Obrázek uživatele TheALuminium

A jste přihlášen pod administrátorským účtem?

Obrázek uživatele Klimda

TheALuminium wrote:
A jste přihlášen pod administrátorským účtem?

Nevím co tím máte na mysli. Do PC se přihlašují jen pod jedním heslem, mám jen jeden účet.

Obrázek uživatele TheALuminium

Tak se prosím podívejte ( i když tohle bude nejspíše jasné, protože už jste musel instalovat i jiné programy) do Start -> Ovládací panely -> Uživatelské účty a podívejte se na Váš účet jestli je u něj napsáno "Správce počítače" ?

Obrázek uživatele Klimda

TheALuminium wrote:
Tak se prosím podívejte ( i když tohle bude nejspíše jasné, protože už jste musel instalovat i jiné programy) do Start -> Ovládací panely -> Uživatelské účty a podívejte se na Váš účet jestli je u něj napsáno "Správce počítače" ?

Dobrý den. Ano, u účtu je napsáno správce počitáče. Ale abych byl úpřímný, tak jsem někde na diskusních fórech četl, že při aktualizace nastaly problémy s PC. Kamarád tuto aktualizaci provedl a měl také problémy s chodem PC. Někde jsem rovněž přečetl, že je to chyba microsoftu. Takže teď se mě moc do té aktualizace nechce, ikdyž mě to každý den při spuštění PC upozorňuje.

Obrázek uživatele TheALuminium

Tak to je zvláštní. Já tuto aktualizaci mám a spousty dalších lidí, kterým jsem OS instaloval a žádné problémy nemají, ale je pravda že jsem tuto aktualizaci instaloval přímo s novým OS na vyčištěný HDD, možná že se aktualizace s něčím pere :-)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.