MS Office 2003 na Wndows 7 (*VYŘEŠENO*)

Mám legální subj. a z cd nechce instalovat a říká, že nemůže najít setup.ini, nebo je neplatný. Dělá to i z kopie cd. Na XP jdou instalace bez problému. Nevíte co s tím? Prý by to mělo jít.

Obrázek uživatele Jiří Moos

Zkuste obsah nakopírovat na disk a spustit instalaci tam nebo spustit Setup v režimu kompatibility s Win XP. Doporučuji doinstalovat všechny aktualizace pro Win 7, popřípadě Googlit, kdyby všechno selhalo.

Obrázek uživatele Jirka13

Mozek wrote:
Zkuste obsah nakopírovat na disk a spustit instalaci tam nebo spustit Setup v režimu kompatibility s Win XP. Doporučuji doinstalovat všechny aktualizace pro Win 7, popřípadě Googlit, kdyby všechno selhalo.
Díky. Nenapadlo mi, že když si v poledne přinesu počítač s čistou instalací, není aktualizovaná. To se stalo nyní automaticky a když jsem to znovu zkusil, tak se to nainstalovalo bez problémů. Svatá prostoto, vždyť si za to vzali jen čtyři stovky! Ještě jednou díky.

Obrázek uživatele Jiří Moos

Součástí instalace by samozřejmě u seriózního servisu mělo bý doinstalování všech aktualizací.. Ale před soudem byste asi bohužel bez smlouvy neobstál..

Rádo se stalo, jsme tu od toho.