UTorrent 1.7.5 a dalsi stahovaci software (*VYŘEŠENO*)

Dobry den. Stahnul jsem si uTorrent 1.7.5 a zacal jsem stahovat ale behem prvnich minut mi to zamrzlo a nechtelo dale pracovat, tak jsem si to nainstaloval znova a jedna a ta sama pohadka. Proto jsem vyzkousel dalsi stahovaci programy na torrenty (BitComet, BitLord) a delalo to uplne to same, chvili stahovalo a pak to zamrzlo a nic. Diky za radu :(

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Co myslíte tím zamrznutím?! Zamrzne vám pc, či jen program (nejde na nic kliknout v menu apod.) nebo se jen zastaví to stahování? Tedy zamrzne na určitém místě stahovaný soubor?

Obrázek uživatele TheALuminium

Já jen doporučím za sebe Azureus ... :-)

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

jome wrote:
Co myslíte tím zamrznutím?! Zamrzne vám pc, či jen program (nejde na nic kliknout v menu apod.) nebo se jen zastaví to stahování? Tedy zamrzne na určitém místě stahovaný soubor?

Zamrzne jen program.

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Aha, tedy kliknutí v tom programu na nějakou jinou možnost, překliknutí na jiný torrent, prostě nic z toho nejde?!

Jaké máte zabezpečení a dělají to všechny torrenty?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

jome wrote:
Aha, tedy kliknutí v tom programu na nějakou jinou možnost, překliknutí na jiný torrent, prostě nic z toho nejde?!

Jaké máte zabezpečení a dělají to všechny torrenty?

Normalni Win firewall a v tom to mam povolene. Ale uz jsem to vyresil tim, ze jsem dal na radu TheAluminium a stahnul jsem si Azureus a ten mi proste funguje uplne bez chyby:cool: . Diky :-)

Obrázek uživatele TheALuminium

:)) není za co ... Azureus je postaven v jazykovém programu Java, tak je možné, že předešlé programy byly jiného typu ...
LOCK