Problém s přihlášením do e-mailu na seznamu(*VYŘEŠENO*)

Na seznamu.cz mám už asi 15 let e-mailovou schránku a prozatím si nepamatují, že bych s ní měl nějaké problémy. Před 3 dny jsem zjistil, že mi Thunderbird kterým si stahují e-maily mj. i z této schránky tyto e-maily nestahuje a při stahování po mne vždy požaduje zadání hesla do této schránky. Po zadání hesla mi to ale hlásí, že odesílání hesla nebylo úspěšné. Do této schránky se přes seznam.cz téměř vůbec nepřihlašují (ani si nepamatuji kdy naposledy) a poštu z ní stahuji do počítače přes Thunderbird. Včera jsem se tam chtěl výjimečně přes seznam.cz přihlásit, ale taky to nejde. Požadovalo to po mne nejdříve změnu hesla což jsem provedl s tím, že po této změně mne to do schránky přihlásí. Nyní se tam nemohu přihlásit ani s tím novým změněným heslem a pokud použiji staré původní tak to vždy požaduje změnu hesla. Do jiné schránky na seznamu se ale dostanu bez problémů.
Jedná se mi o schránku na které mi dost záleží a nerad bych o ni přišel. Adresu této schránky mám zadanou v různých internetových službách a různě ve firmách jako kontaktní.
Potřeboval bych poradit co s tím nebo jak postupovat abych znovu obnovil přístup do této schránky. Neměl bych se už pomalu smířit s tím, že tato schránka je už definitivně ztracená?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Tak dnes dopoledne jsem to chtěl řešit přes jejích technickou podporu což mne nasměrovalo na chat s nimi. Po přihlášení do toho jejích chatu to ale informovalo, že "Naši operátoři momentálně chatují s uživateli, kteří se přihlásili před vámi. Počet uživatelů čekajících ve frontě: 64 Vyčkejte prosím na přihlášení operátora.". Po více jak hodině čekání kdy už tam byli asi 4 čekající se to samo zrušilo (přerušilo) a z chatu nebylo nic. Tak takovou mají podporu která nechá lidí čekat na chat více jak hodinu a pak jim to zruší. Pokud jim takto podobně fungují ty e-mailové schránky tak se příliš nedivím, že mi asi jen tak přestalo fungovat přihlášení do mojí schránky.

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ahoj, nic podobného se mi u seznamu nestalo, pokus se to řešit na foru http://napoveda.seznam.cz/forum
asi to to bude trochu trvat, pak se tady můžeš podělit o řešení.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Tak problém snad vyřešený a asi týden mi to už bez problémů zase funguje. Asi se jednalo o něco co popisuje článek na http://www.novinky.cz/internet-a-pc/328788-seznam-cz-spustil-aktivni-ochranu-emailu.html. První změna hesla se asi neznámo proč neprovedla správně i přes to, že se to tvářilo tak jako by ke změně došlo a zaslalo mi to i ověřovací kód SMSkou. Zkusil jsem to původní heslo změnit ještě jednou když mi to tu změnu pořád nabízelo a s tímto změněným heslem mi už schránka funguje bez problémů.
O tom jejích seznamáckém fóru vím a chtěl jsem to tam zkusit řešit, ale bez přihlášení (je stejné jako do schránky) to bohužel nejde.
Se schránkamí na sesznamu mají lidi různé problémy. Já jsem tam na problém narazil po dlouholetém používání až nyní a snad už zase hodně dlouho nebo nejlépe nikdy nenarazím.

Obrázek uživatele Michal Čížek

Tak gratulka a držím palce :))