Gmail-Problém(Mřížka 500) (*VYŘEŠENO*)

Dobrý den.Mám malý problém, na domovské stránce-Gmail, se mi začala objevovat hláška(Mřížka 500).Systém zapne odpočítávání(asi 3-5minut),a tímto nemohu na této stránce pracovat se žádnou položkou.To se opakuje několikrát za sebou.Pokoušel jsem se použít nápovědy,ale tato položka(Mřížka 500)tam není k nalezení.Prosím tímto o vaši pomoc.Zdraví,Mirek Pluskal :shock:

Obrázek uživatele Jiří Moos

MirekPluskal wrote:
Dobrý den.Mám malý problém, na domovské stránce-Gmail, se mi začala objevovat hláška(Mřížka 500).Systém zapne odpočítávání(asi 3-5minut),a tímto nemohu na této stránce pracovat se žádnou položkou.To se opakuje několikrát za sebou.Pokoušel jsem se použít nápovědy,ale tato položka(Mřížka 500)tam není k nalezení.Prosím tímto o vaši pomoc.Zdraví,Mirek Pluskal :shock:

Zkuste zatím použít třeba Thnunderbird, ten je dobře kompatibilní s gmailem, ale o té chybě jsem neslyšel.

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Jistě by nám pomohlo, kdybyste nám sem hodil screen, abychom přesně viděli, kdy a kde se vám ta chyba přesně vyskytuje, a v jakém je přesně znění...

(Printscreen klávesa -> libovolný gravický program -> vložit, uložit a nahrát na náš server).

Obrázek uživatele MirekPluskal

Dobrý den.Děkuji vám za vaše příspěvky.Od vašich odpovědí mezitím systém-Gmail tento problém sám odstranil.Zdraví vás,Mirek Pluskal :???:

Obrázek uživatele MirekPluskal

Dobrý den.Jelikož je problém s Gmailem odstraněn,ukončuji sledování tohoto tématu.Děkuji všem,kteří zaslali svoje názory a poznatky.Zdraví,Mirek Pluskal :???:

Obrázek uživatele Honza

Dobrá, zamykám, jsem rád, že se to vyřešilo samo :))