ERROR 102 (chrome,firefox, thunder...)

Zdravím, měl bych dotaz. Po vypnutí PC, jsem druhý den PC zapnul a nejde se přihlásit k internetu ve smyslu: při spuštění prohlížeče chrome, či firefox...napíše "odmítnuto serverem error 102" podobné je to i u Thunderb. Nemohu se tedy dostat na net, ani k emailům. Přitom TS3 a online hra World of tanks se normálně na net dostanou....vypnul jsem firewall i avasta a stále to nefunguje, síť je tvořená routrem+4 další PC a telefon, které tento problém namaji, používám win XP. Na internetu jsem našel radu, abych nastavil všude nepoužívat proxy. které jsem ani dříve nepoužíval, oninstaloval a nainstaloval jsem prohlížeč i síťovou kartu a nic.
Díky moc za radu

Obrázek uživatele WickedMan
[75768] G

Zadej do příkazového řádku : tracert www.seznam.cz / a napiš výsledek. Kabel si zkoušel jiný? A hlavně máš určitě PC bez viru a podobné havěti?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

v příloze zasílám echo z příkazu, PC jsem testoval antivirakem jak místním i s programem proti spy a malwarum, tak jsem připojil záložní externí HDD, kde mám čistý záložní systém, připojený přes E SATU a neni normalně připojený při běhu PC a i z něj jsem testoval systém antivirem, kabel funguje, neb z čistého XP internet funguje....

Obrázek uživatele WickedMan
[75770] G

Zkus obnovit systém do bodu kdy ti připojení nedělalo starosti. Start/Všechny programy/Příslušenství/Systémové nástroje/Obnovení systému

:cool:


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.