Chyba v připojení routeru DSL DSL-G684T

Přijemný den. Již 2 roky používám router DSL-G684T a doposud jsem neměl sním žádné závažné problémy (pouze občasný restart routeru).
Teď ale mám větší problém. Na routeru mám zapojený PC, NB, TV- O2 trial.
Router umožňuje wifi , které ale moc nepoužívám, neboť vím, že občas se tzv. "lagne" - objeví se větší ping.. . Proto mám tedy i svůj notebook připojený kabelem. Dnes se ale místo obvyklého připojení pomocí kabelu bez problému problém vyskytl. Síťová připojení mi delší dobu načítá sítovou adresu a pak vypíše error: Neúplné nebo žádné spojení . Avšak na stolním pc připojeným také kabelem, se tento problém nevyskytuje. A pokud u notebooku použiji možnost wifi, tak internet funguje. Potřeboval bych vědet, proč nefunguje připojení notebooku k internetu kabelem, jako fungovalo předtím.
Rád podám více informací
S pozdravem Kapa

Obrázek uživatele tatik

Zkusil bych pingnout na cokoliv. Jak dopadnou pakety?

Obrázek uživatele Kapa

Prominte, ale muzete to trosku vysvetlit ? Moc jsem nepochopil co myslíte těmi paketama :))

Obrázek uživatele Honza

Dobrý den,
zkuste jinou zdířku na routeru. Jinak k té wifině mám shodný router a celá domácnost jede jen na wifi - nepocituji žádný rozdíl v rychlosti možná jedině ve výpadcích signálu ( občasně) ale hlavně nikde ani kabel :))


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.