Sám od sebe se mi vypína PC ( při WoWku )

Dobrý den
Mám takový problém-Již několikátým rokem hraji World of Warcraft (WoW), přibližně před pul rokem se mi při zpuštění hry po par minutátch zavřelo WoWko a vše ostatní co sem měl otevřené - at už internet nebo nějaké složky či písničky - a pomalu se celý vypne. Ted jsem několik měsíců nehrál a zjistil jsem, že počítač se mi vypíná při zpuštění WoWka snad ještě rychleji, tak jsem nechal přeinstalovat windowsy, ale to nepomohlo.
Poradil by mi někdo co s tím, aby se mi při zpištění hry nevypnul celý PC? at už jste se s tímto problémem setkali osobně, nebo máte nějaké návrhy ... moc by mi to pomohlo, předem díky všem za ochotu.

poznamky: hru jsem zkoušel reinstalovat (nepomohlo)
: další hru hraji už jen jednu a to Vampire the masquerade bloodlines (VTMB) ta se mi po nějaké době začala vypínat při načítání oblasti jako např domu, další lokace a tak ... ale vypla se mi POUZE SAMOTNÁ HRA VTMB, NE PC.
: addony nemám
: stačí když jsem už jen na loginu do hry a po nějaké době mi to se to celé vypne.
: V současné době mám WOTLK ( 3. díl hry ), ale dělalo mi to už když jsem měl BC (druhý díl hry)

Obrázek uživatele tatik

Prověřit teploty komponent a sledovat, jestli neroste teplota i během hraní. Smiřte se s tím, že jednu hru prohrajete.
Otestovat RAMky memtestem86

Obrázek uživatele Trobilix

Tkaže jelikož sem u pc naprostej amater tak mi chvili trvalo než sem zjistil jak se BOOTuje a tak... :???: tak mi to krapek chvili trvalo, ale podařilo se mi zprovoznit MEMTEST86+ a našlo to chyby v paměti ... a chci se zeptat - když dam PRES DEL FOR REBOOT jestli se ty chyby jenom opraví a pujde mi pc dál a ještě líp, nebo mi to muže něco pokazit (že kdyby to smazalo chyné věci aby to bez nich taky šlo...)
program SpeedFan mi zjistil že TEMP1 a CORE mají plamínek a pohybují se cca od 49 - 57C ( TEMP1 je stabilnější a drží se více na 50-53) rozdíl mezi teplotou při hraní a nehraní je cca 3C. Takže PC dam na více vzdušné místo, nechám mu pročistit větráček či chladič nebo jak to nazvat a pokud se teplota nesníží tak koupím zítra nový, popř. lepší větrák/chladič.

nešlo to vyfotit celé pač se to najednou nevešlo tak je šecko na 2 mno :))

Obrázek uživatele Trobilix

poslední dvě


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.