nejde MP - cod2, cod4

Zdravím,
mam problém, se kterýnm si nevím rady.
Jde o to, že po spuštění hry Call of Duty 2, jí systém ukončí(nenaběhne to ani k hlavnímu meni). To samé mi to dělá i u Call of Duty 4. U obou her to dělá pouze u MultiPlayeru, singleplayer spustit de. . U CoD2 to napíše "couldnt load default default_mp.cfg" a u CoD4 "couldnt load filesyscheck.cfg". . .cod2 mam originál, windowsy taky. Zkoušel sem reinstall her i systému. . . marně.

Obrázek uživatele Jiří Moos

Co ty vypsané soubory? Jsou přítomny v insal. adresáři hry? Zkus spustit hru jako správce..

Obrázek uživatele inzert

to sem zkoušel, ten soubor sem tam nikde nenašel :(

Obrázek uživatele Jiří Moos

A spustit hru jako správce?

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Jaká jsou to Windows? Sedmička? A není to 64bit?

Obrázek uživatele inzert

win7 prof., 64b

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Myslel jsem si, že budete mít x64 architekturu - na chyby tohoto znění mám už trochu čich a téměř vždycky za tím cítím v tomto ohledu nevýhodný základní kámen v podobě 64bitové kopie systému.

Pokusíme se to nějak tedy opravit, ale jak jsem již zmínil, x64 a hry jsou (a zatím budou) trochu v podpoře problematické.

Píšete, že hry jsou originální, to je paráda a moc dobře, ale ještě mi prosím napište, zdali jsou to digitální distribuce (ze Steamu), nebo z média (instalační disk)?

Patche jste do nové instalace také dával? A neinstaloval jste do hry nějaké aplikace/doplňky třetích stran (mapy/módy/skiny)?

Obrázek uživatele inzert

hru sem cca půl roku zpět hrál (stejný pc, stejný OS, stejný instalašní dvd) najednou nějak na hraní nezbejval čas a teprve nedavno sem zjistil, že to vlastně už ani nejde :(. . . po reinstallu hry sem rovnou installoval patcha a PunkBuster, ale zkoušel sem to i bez toho, když byla nainstallovaná "jen" hra.

Obrázek uživatele Jiří Molnár

... a taky nešlo?!

Hm, takže už při instalaci je nějaký problém.
Zkusím se porozhlédnout večer po netu, jestli něco neobjevím a vás poprosím o jeden takový test.

Hru odinstalujte, zkontrolujte, že i složka se hrou je pryč.
Pomocí nějakého programu (vypalovacího nebo třeba rovnou pomocí Daemonu (viz http://www.pcporadenstvi.cz/daemon-tools-lite-v-akci-aneb-jak-na-virtual...)) převeďte DVD na obraz disku, a tento obraz pak "mountněte" ve virtuální mechanice a zkuste hru nainstalovat z ní. Cílový adresář, tedy zřejmě asi něco v "C:\Program Files\COD\XXXX" změňte pro jistotu na jinou cestu, třeba nejlépe rovnou do kořene "C:\Hra\COD4".
Nevím, jestli to pomůže, ale zkusit to můžete. Já se ještě po něčem podívám a když tak budeme zkoušet dál...

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

nedavno mi na win 7 64b delal prroblem cod 2 mp ze nesel spsutit ale singl jo tak sksu zapojit mikrofon , vim ze je to nesmym ale u kazdyho komu to neslo to pomohlo :))

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[57408] možná

Podle mého jestli hru máte tak dlouho mohlo by stačit nějaký marný škrábanec na DVD aby nenainstaloval požadovaný config který samozřejmě můžete v dnešní době stáhnout kdekoli zvláště herní nastavení npř. na web stránce http://configs.eu/ Do složky c://program files/Activision/CoD2/main/player/name Nějak takhle by to tam mělo být po vložení si může kdykoli nastavení změnit a pokud ani to nepomohlo nebo nepomůže tak mě nic jiného nenapadá než stáhnout kdekoli hru a vypálit si ji na DVD u CoD2 je uplně jedno zda DVD je originální nebo ne u této hry stačí mít originální jen CD klíč. Pro ověřování guidu atd...

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[57409] config

Samozřejmě co jsem zapomněl dodat je že ten default_mp.cfg by se měl správně jmenovat config_mp.cfg


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.