Gamepad

Ahoj , sháním pro bratra na vánoce novej gamepad. Bohužel jsem velice finančně omezen , takže nečekám žádné zázraky. Jsem schopen dát maximálně 400 . Hrát se na tom budou spíše sportovní hry jako Fifka, PES , NBA , NHL atd. ... Chci nejlepší poměr cena/výkon/kvalita a kompatibilitu ke všem těmto sportovím hrám . Chtělo by to , aby se ruky příliš nepotily , byly tam analogové páčky atd. Vibrace být nemusejí , bezdrát taky ne . Musí být kompatibilní s NBA 2k12 :). Díky za doporučení

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[65619] Gamepad

To jsi opravdu hodně omezen, za to seženeš jenom "tintítka" nanic... První čemu bych věřil je http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=90968 což je také kvalitní kus periferie.. Kompatibilitu ti nemůžu zaručit, protože jediné co jsme kdy měli byl za 180 "SilverCrest něco" a to byl obyč humus, ale jako jo, kompatibilní to bylo se vším. Ono tady nejde moc o kompatibilitu, jsou to prostě "tlačítka" poskytující vstup nějakému ovladači ve hře.. Digi tlačítka jsou kompatibilní vždy, ale analogy musí být podporovány hrou jako takové a jí nkdy neměl žádnou z těhle her. Ale analog by podporovat měly, když chceš analog ovladač :-) Pokud mají, tak Opravdu jedině Logitech, tam bych na 99% řekl, že kompatibilní bude.. Mad Catz je zas trochu hardcore zařízení, jestli znáš jejich myš Mad Catz Cyborg R.A.T... :-) Ten Logitech mi možná přijde malý, chtělo by to jít si ho osahat..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[65620] Gamepad

Problém je , že to de z mýho kapesnýho což není zrovna ideální. 600 je už dost no... Uvidíme

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[65621] Gamepad

Lepší dát více, než méně vyhodit úplně zbytečně... :-)

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[65622] Gamepad
Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[65623] Gamepad

Že je to převlečený SilverCrest :D
Ne u těch analogů je to znát zejména - jsou "kostrbaté", nevytvoří plynulý počítačový pohyb, protože jsou levné potenciometrové a tak.. Logitech už je prostě jiná třída. Chápu, že to stojí peníze, ale lepší darovat pořádnou věc, než nějakej šunt, ze kterýho budou neštěstný a za měsíc si koupí nový..

Já obecně nemám moc rád ty uplně levné a obyčejné věci, protože za to nestojí. Obecně platí heslo "nejsem dost bohatý, abych si mohl kupovat levné věci (furt dokola)".. Tyhle výrobci jsou ve směru periferií neznámí, ale takový Logitech, to ti řekne každý, protože dělá profesionální periferie pro hráče a opravdi "ví jak na to", byť si za to nechá zaplatit.. A pokud jsme u toho, 400 vs. 600 už neni takový rozdíl..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[65624] Gamepad

Tak jsem si to rozmyslel a usoudil jsem , že máte pravdu . Koupím asi ten Logitech

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[65625] Gamepad

Určitě pohledej na internetu recenze, ale nebál bych se ho..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[65626] Gamepad

Jojo , už sem měl jeden logitech ... Sice za pár šupů , ale vlastně hledám náhradu za něj http://gamepady.heureka.cz/logitech-precision/ ... Akorát se už zasekává , izolace drátu je špatná , gamepad se občas odpojí a už celkově blbne ... Tak si myslím , že když schrastím peníze za vyšší model , že to bude supr

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[65627] Gamepad

No u tohodle nevidím analogy.. Navíc je to prostě obyč, za 300 neůžeš čekat kvalitku..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[65628] Gamepad

Však tento mám teďka doma :D ... Asi určo si pomůžu ;)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.