Karaoke set - připojení k notebooku a TV

Dobrý den,
objednal jsem si karaoke set (http://aukro.cz/item1071955102_karaoke_set_sada_2_bezdratove_mikrofony_385.html) a nevím, jak ho správně zapojit k notebooku a následně k televizi. Budu potřebovat ještě nějaké kable, které nejsou uvedené v balení? Jaký správný software mám použít? Kde sehnat ty spávné písničky určené na karaoke (bez toho zpěvu, jen text a hudba)? Na internetu žádný pochopitelný návod není, a proto to zkouším touto cestou.

Děkuji za případné reakce, odkazy a návody.
PS: omlouvám se, jestliže téma je zařazeno do špatné diskuze.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

potřeboval bych řpesný název zařízení, tedy výrobce a modelové číslo (to je asi WF-2004, ale nebyl jsem schopen nic než aukci vygooglit)..

nikdy jsem nic takového neměl, takže nevím, jak to pracuje, ale uvidíme..

Obrázek uživatele TheALuminium

Doporučuji přečíst toto http://cathlin.blog.cz/0612/karaoke-v-pc a jinak nějak nechápu, proč to chcete zapojovat k TV?

Obrázek uživatele Michal Čížek

ahoj, předpokládám že na tom karaoke jsou audio L/P in/out konektor cinch, budou tam i cinch konektory na DVD jako IN a TV jakou OUT možná, nemusejí být stačí ti IN/ OUT na audio pokud budeš používat PC nebo NTB. Pak pokud neni v balení propoj. kabel stereo 3,5 jack-cinch 2x, tak si můžeš koupit kabel 3,5 jack- cinch stereo např.( http://uloz.to/hledej/?q=karaoke+program ).

Píšu to za předpokladu že tam budou ty IN/OUT v karaoke jako cinch, pokud ne budeš muset koupit příslušné kabely s konektory.

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ted na to koukám znova a psáno mají: Set obsahuje:
- vysílací/přijímací stanice
- bezdrátový mikrofon - 2 szt
- anténa: - 2 szt
- vodič cinch/cinch
- originální balení
- Zboží je nové, originálně zabalené do pěkného pouzdra

Ale na fotce je jack-jack, takže si ty kable budeš muset nejspíš sehnat dle konektorů na tom karaoke, každopádně i když tam bude ten kabel cinch-cinch, tak je k ničemu 1 kabel.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

karaoke skladby stahuji na www.pokrok.eu a jsem s nimi spokojen, řekl bych že momentálně mají nejkvalitnější nahrávky.
nevíte někdo kde by se u nás dal sehnat mikrofon, který by se přímo připojil k TV? Viděl jsem na zahraničních webech takový, že se do něho vložila SD karta a přes cinchce se připojil k TV. Bylo z něj 5 vývodů.

Obrázek uživatele CZELLO

mám taky karaoke set, ale osobně bych ho na TV nepřipojoval, protože zvuk je hrozný z TV repráčků. Já to zapojuju přes PC repro do notebooku, kde mám program na karaoke. Cinch kabely zapojím do výstupu krabičky karaoke a zapojím do subwooferu (zesilovače) od PC beden. Potom jenom 3,5 jack od repráků zapojím do NB a je to. A zvuk je 100x lepší a hlavně hlasitější než na TV.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.