HP F4210 Netiskne

Dobry den, mam multifunkni zarizeni hp f4210.Pri uloze tisk klasicky vybehne okenko s tiskem.Pise ze probiha tisk,ale tiskarna ani nehlesne.scan normalne funguje.Mam tiskarnu jen tyden a jeste jsem ji nezprovoznil.Ovladace jsem aktualizoval.mam ji jako vychozi.ukazuje ze je pripravena.mam vista home premium a notebook acer aspire-AMD Athlon 64 X2 QL-60 (1,9Ghz,1MB L2 cache),RAM 3GB..technici z HP jsou uplne duty..predem dekuji vsem za odpovedi,jsem zoufaly

Edit by Honza: PDSS

Obrázek uživatele psychocowboy

tiskarna hlasi neco?

Obrázek uživatele antiamericium

Zadnou chybu nehlasí.

Obrázek uživatele psychocowboy

mhm... kompletni deinstalace a nasledna instalace tedy nepomohla? mas moznost to nainstalovat na nejakem jinem pocitadle?

Obrázek uživatele tatik

A co se stane s tiskovým požadavkem? Zmizí nebo zůstane "viset"?

Obrázek uživatele antiamericium

Zkousel jsem to na stolnim PC s XPckama a vsechno v poradku.

Obrázek uživatele antiamericium

Tiskovy pozadavek zmizi

Obrázek uživatele tatik

A díval jste se na takové věci jako služba zařazování tisku v nástrojích pro správu a nebo do prohlížeče událostí tamtéž?

Obrázek uživatele antiamericium

Sluzby OK..preventivne jsem je jeste jednou restartoval, ale stale nic..

Obrázek uživatele antiamericium

Pouze pri jednom prikazu mi to vytiskne stranku.V centru reseni HP, podf polozkou NASTAVENÍ - NASTAVENI TISKU - NASTROJE TISKARNY - ZAROVNAT TISKOVE KAZETY - TISK STRANKY.V tomto pripade mi to vytiskne zkusebni stranku pro zarovnani.Pokud chci ale zkusebni stranku klasicky, tak to je ten samy problem.

Obrázek uživatele antiamericium

Zda se mi jako by mela tiskarna zamezeny pristup k pameti pc, nebo tak neco.pri tisku se nacitaji kb/s a probiha tisk, poté odstranovani..nechapu ale ze vsechny prikazy provede jen mi nevytiskne zadny doc.

Obrázek uživatele tatik

Pak mě napadají 2 věci
1. tisk například z notepadu jde?
2. máte dostatek místa na disku?

Obrázek uživatele antiamericium

na disku 40 GB volných..a z notepadu netiskne..

Obrázek uživatele tatik

Viděl jsem, že jste zkoušel tiskárnu na druhém počítači. Nezkoušel jste to naopak? K tomuto počítači připojit jinou tiskárnu. Osobně si myslím, že tiskárna je v pořádku.
1. nezkoušel jste vytisknout prázdnou stránku
2. zkuste promazat adresář SystemRoot\system32\spool\printers, kde SystemRoot je například Windows. Pokud dáte tisk, vytvoří se v tomto adresáři nějaký soubor?

Obrázek uživatele antiamericium

Prázdná stránka nejde vytisknout.V PRINTERS se soubor objevi, ale hned zmizí.Zrejme po dokonceni tiskove ulohy.

Obrázek uživatele tatik

když jste zkoušel tiskárnu na jiném počítači
1. měnil jste i kabel, nebo jste jen přehodil tiskárnu?
2. jaký máte operační systém?

Obrázek uživatele antiamericium

Kabel jsem mel stejny.Mam OS Vista Home Premium

Obrázek uživatele antiamericium

Tak jsem opět zkoušel nainstalovat zakladni ovladace z HP serveru, primo pro visty 32 bit.a samozrejme kamen urazu..pri priprave instalace chyba : System nemuze nalezt uvedeny soubor..C:Users\datart\Appdata\Local\Temp\7zS1CB6\Setup\..\hpqbhp01.exe"...Ale kdyz jsem byl s tiskarnou na tom jinem PC, tak jsem instaloval tyto ovladace z webu, jelikoz jsem u sebe nemel inst. cd..tam bylo vse v poradku.

Obrázek uživatele antiamericium

Plné znění ERROR MESSAGE:

The following lines of were retrieved from the installation error logs. Následující řádky jsou načteny z instalačního chybových protokolů.

Now Launching=X:\hpqbhp01.exe -* "X:\autorun.inf" -nosplash Nyní zahajuje = X: \ hpqbhp01.exe -* "X: \ AUTORUN.INF"-nosplash
-checkPath -I XXX -f "X:\hpoins29.dat" -Validate No dat" Validate No CheckPath-I-XXX-f "X: \ hpoins29.dat"-Validovat č. dat "Validovat č.
LaunchApp("X:\hpqbhp01.exe" -* "X:\autorun.inf" -nosplash LaunchApp ( "X: \ hpqbhp01.exe" -* "X: \ AUTORUN.INF"-nosplash
-checkPath -I XXX -f "X:\hpoins29.dat" -Validate No dat" -Validate No CheckPath-I-XXX-f "X: \ hpoins29.dat"-Validovat č. dat "-Validovat č.
Exit code=2 Exit code = 2

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Dobry den, OS VISTA home premium SP1, ten samy problem. Napred s multifunkci EPSON, tak jsme usodili, ze tiskarna nema dobrou podporu a koupili novou HP OJ J4580, nainstalovali, vsechno v poradku. Jakmile da clovek tisk, tak se vytvori tiskova fronta, dokument se tiskne a pak to skonci. Bez jakekoliv chybove hlasky, vsechno se tvari v poradku. Skenovani funguje, kabely jsme menili, uz vazne nevim co. Tiskarny na jinych pocitacich prirozene funguji v poradku. Ma nekdo nejaky napad, preinstalovat cely OS k vuli takove veci se mi vazne nechce. Predpokladam, ze je nejaka rana v OS, tak by me zajimalo, jeslti to nekdo neresil. Diky

Obrázek uživatele tatik

Tak jsem trochu zagooglil a zjistil, že problém s tiskem ve Vistách (předpokládám, že je máte) je poměrně rozšířený problém. Na šel jsem v jednom příspěvku následující odpověď. Je z 9.9.2008 :
Dle sdělení technické podpory Acer mají všechny ntb Acer Aspire řady 30 (já mám 5530) s Win vista problém s komunikací s USB porty. Vše vyřeší patch, který jednoduše nainstalujete a po restartu vše funguje tak, jak má.
Zkuste seobrátit na podporu Aceru.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Ahoj take mam problem s tiskem. tiskarna brothers.... nikde neni chyba. dokument se zaradi do tiskove ulohy, pak zmizi a tiskarna nic.
mam windows XP.
Jinak problem s instalovanim ddriveru - take jsem to zazil. staci vyplnout firewall, rezidentni stit a pod. u me konkretne blblo AVG.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.